8 marca oficjalna prezentacja TAURON Włókniarza Częstochowa

Do kalendarzowej wiosny pozostało jeszcze kilka tygodni, ale pierwsze jej oznaki czuć już w powietrzu. A skoro zima daje powoli za wygraną, dla każdego kibica żużla oznacza to jedno – powrót zawodników na tor. Zanim to jednak nastąpi, zachowując zasady savoir-vivrechcielibyśmy się z Wami spotkać i przywitać. Najlepszą do tego okazją będzie oficjalna prezentacja TAURON Włókniarza Częstochowa!

Kiedy? 8 marca o godzinie 18:00. Gdzie? Galerii Jurajskiej w Częstochowie. Włókniarz Częstochowa to jeden z pierwszych klubów w Polsce, który od wielu lat, regularnie i z dużym zaangażowaniem organizował prezentacje drużyny. Zdajemy sobie sprawę, jak dla każdego sympatyka Lwów ważna jest możliwość spotkania idoli, odbycia krótkiej rozmowy czy zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Galeria Jurajska wraz ze swoją infrastrukturą zapewni każdemu kibicowi dobre warunki do oglądania wydarzenia oraz podziwiania z bliska żużlowców TAURON Włókniarza Częstochowa. A to dopiero początek dobrych wiadomości!

8 marca w Galerii Jurajskiej w komplecie zjawi się pierwszy skład TARUON Włókniarza Częstochowa. Będą również żużlowcy z kadry U24 oraz miniżużlowcy. Podprowadzające oraz klubowa maskotka zadbają o dobrą atmosferę wśród kibiców – w tajemnicy możemy zdradzić, że planowane są liczne konkursy z nagrodami. Prezentację poprowadzi znany w Częstochowie komentator sportowy Tomasz Lorek. Fani zbierania autografów i kolekcjonowania zdjęć z zawodnikami również mogą liczyć na swoje 5 minut. Po części oficjalnej prezentacji zaplanowana została sesja zdjęciowa i autografowa.

Do zobaczenia 8 marca o godzinie 18:00 w Galerii Jurajskiej!