#CalpeDiem: Za nami pierwszy dzień obozu

– Integrujemy się, korzystamy z pogody, dobrego jedzenia i fajnej atmosfery  – takimi słowami zwrócił się we wtorek do kibiców TAURON Włókniarza Częstochowa Kacper Woryna (więcej TUTAJ). Nasi zawodnicy po poniedziałkowym przylocie do Hiszpanii kolejny dzień rozpoczęli przed wschodem słońca wspólną rozgrzewką. Korzystając z pogody oraz świetnej infrastruktury hotelowej zanim wszyscy udali się na śniadanie, zażyli już trochę ruchu oraz świeżego powietrza. Główną atrakcją tego dnia miały być jednak rowery.

Sprzęt, który do Calpe dostarczyła firma Fabryka Rowerów, był gotowy do użycia już od poniedziałku, dlatego nie tracąc czasu ekipa TAURON Włókniarza Częstochowa wzięła się za trening. Pogoda, która sprzyjała uczestnikom zgrupowania, pozwoliła na wykonanie założonego wcześniej planu. Zmęczeni, ale w dobrych humorach żużlowcy popołudnie spędzili na regeneracji w hotelu, korzystając ze wsparcia fizjoterapeuty.

Wtorek zakończyliśmy tak, jak przystało na zawodowych sportowców! Po krótkim meczu piłkarskim na pobliskiej plaży część z Biało-Zielonych postanowiła wskoczyć do morza. Wspólna kolacja była ostatnim zaplanowanym na ten dzień punktem programu. W środę również nie zamierzamy się nudzić i w dobrych nastrojach oczekujemy na kolejny dzień obozu.

GALERIA ZDJĘĆ.