Firmy wspierające Galę Lodową o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy

Już najbliższy piątek (23 lutego) pierwsze w tym roku emocje żużlowego w naszym mieście! Tego dnia punktualnie o godzinie 19:00 na sztucznym lodowisku przy ulicy Boya-Żeleńskiego rozegrana zostanie bowiem Gala Lodowa o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. Zawody te Włókniarz Częstochowa zorganizuje pierwszy raz po siedmiu latach przerwy.

Pragniemy gorąco podziękować firmom wspierającym oraz fundatorom nagród, dzięki którym Gala Lodowa o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy nabierze dodatkowego kolorytu.

Firmy wspierające

Miasto Częstochowa

Drukarnia Aqua

Drukarnia Aqua z siedzibą w Częstochowie pragnie zaprosić Państwa do skorzystania z oferowanej przez nas pełnej gamy usług poligraficznych. Zapewniamy druk offsetowy – pół-formatowy wraz z usługą introligatorską (szycie, bigowanie, falcowanie, klejenie, oprawa, sztancowanie) i uszlachetnianiem druków (foliowanie i lakierowanie UV).

Speed Car

Speed Car – transport krajowy i międzynarodowy. Sprzedaż części samochodowych do aut osobowych.

Restauracja Tango

Gotujemy z pasją i miłością. Wykorzystujemy produkty od lokalnych dostawców, wyłącznie najwyższej jakości. Spełniamy każdą nawet najbardziej ekstrawagancką zachciankę klienta. Dekorujemy modnie, elegancko i ze smakiem.

Piekarnia u Chłopaków.

Piekarnia u Chłopaków to wieloletnie doświadczenie i tradycja przepisów połączona z wyrafinowanym smakiem pieczywa.

Firmy, które wsparły nagrodami Galę Lodową o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy

OLCHEM

W swojej ofercie firma prowadzi sprzedaż:

  • – środków smarnych
  • – płynów eksploatacyjnych
  • – filtrów renomowanych producentów krajowych i zagranicznych.

NASTE

Z miłości do piękna i szacunku dla natury stworzyliśmy NASTE. To wyjątkowe miejsce, gdzie możecie zadbać o swoje ciało, doskonale się odprężyć i poczuć się pięknie.

PIZZERIA 500STOPNI

Pizzeria Wielki Wóz

Cafe Restaurant PIREUS

Pireus to spełnienie naszego marzenia o założeniu restauracji, w której Goście poczuliby się jak na wakacjach w Grecji. Wspaniała aranżacja wnętrz na trzech kondygnacjach pozwala przenieść się w klimat odległej Grecji. Przy rytmach greckiej muzyki można spędzić wyjątkowy wieczór próbując najlepszych specjałów kuchni tego kraju przygotowywanych na bazie oryginalnych produktów. Wspaniałe potrawy przyrządzane z jagnięciny, świeżych ryb i owoców morza, smacznych oliwek oraz oryginalnych serów sprawiają, że kuchnia grecka jest uznawana za jedną z najlepszych i najzdrowszych na świecie, co jest naszym celem.

TK Lighting

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w branży oświetleniowej, posiadamy odpowiednie know-how i zaplecze produkcyjne, które pozwala nam dostarczać klientom oraz partnerom biznesowym wysokiej jakości produkty oświetleniowe. Postaw na profesjonalnego partnera TK LIGHTING.

Rybiccy

Salon Zegarmistrzowski Rybiccy oferuje zegarki szwajcarskich i japońskich firm. Wszystkie zegarki objęte są gwarancją producentów i dystrybutorów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zzegarki takich firm jak: Longines, Maurice Lacroix, Federicure Constant, Tissot, Certina, Atlantic, Roamer, Candino, Citizen, Festina, Seiko, Orient, Adriatica, Grovana, Casio, Lorus, Calvin Klein, Fossil, Diesel, Tommy Hilfieger, Esprit, DKNY, Pierre Ricaud.