Komplet publiczności na Gali Lodowej o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy

Częstochowianie są spragnieni żużla! Najlepszym tego dowodem jest komplet publiczności, która w piątkowy wieczór zjawiła się na Gali Lodowej o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. We wczorajszej rywalizacji najlepszy okazał się być Niemiec Ronny Weis, który w biegu finałowym w pokonanym polu zostawił drugiego Mateusza Kowalczyka oraz Marcina Sekulę.

Kibice, którzy spędzili z nami wczorajsze popołudnie, nie mogli narzekać na nudę. Oprócz rywalizacji żużlowców na lodzie swoje umiejętności w biegach pokazowych zaprezentowali częstochowscy miniżużlowcy, juniorzy TAURON Włókniarza Częstochowa oraz młodzi adepci sportu żużlowego z Niemiec. Nie zabrakło sentymentalnego powrotu do przeszłości. Na torze kilkukrotnie zaprezentował się również wychowanek Włókniarza a obecnie trener Biało-Zielonej młodzieży Sebastian Ułamek.

W przerwie między biegami zgromadzoną publiczność zabawiała klubowa maskotka oraz prowadzący piątkową Galę Lodową o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. Fani, którzy wzięli udział w zorganizowanych konkursach z całą pewnością wracali do swoich domów w podwójnie dobrych humorach – oprócz nagród rzeczowych od naszych sponsorów klub przekazał jako nagrody karnety normalne na sezon 2024 (lista firm, które wsparły piątkowe zawody, znajduje się TUTAJ).

GALERIA ZDJĘĆ.