Już wkrótce premiera magazynu “W Paszczy Lwa”

W powszechnej opinii prasa drukowana radzi sobie coraz gorzej, czego najlepszym przykładem są znikające z każdego osiedla popularne niegdyś kioski. Naprzeciw licznym głosom o upadku prasy wychodzi jednak redakcja Włókniarza Częstochowa, która w okresie jesienno-zimowym przygotowała dla kibiców magazyn o tytule – “W Paszczy Lwa“. Po długim okresie pracy czas na jego premierę!

Co znajdzie się w środku? Przede wszystkim sporo żużlowej treści! Już teraz możemy zdradzić, że na 176 stron magazynu składają się 23 teksty13 autorów! Każdy oczywiście ściśle powiązany z Włókniarzem. Gwarantujemy, że nie zabraknie niespodzianek, retro wywiadów czy postaci wręcz legendarnych! Całość dopełni z kolei specjalnie przygotowany “Skarb Kibica PGE Ekstraligi” na sezon 2023 wraz z komentarzem trenera Lecha Kędziory!

Pismo do sprzedaży stacjonarnej, jak i internetowej (siedziba klubu oraz sklep.wlokniarz.com) trafi już w najbliższym czasie! Z każdym kolejnym dniem będziemy przekazywać coraz więcej informacji o naszej publikacji. Zachęcamy do śledzenia oraz przede wszystkim zakupu magazynu – “W Paszczy Lwa“!