Ruszyła sprzedaż karnetów!

Wiosną ruszą zmagania najsilniejszej żużlowej ligi świata – PGE Ekstraligi! Już we wtorek (15.11.2022) o godzinie 10:00 wystartuje sprzedaż karnetów na mecze rundy zasadniczej Włókniarza Częstochowa w sezonie 2023. Ceny całorocznych wejściówek na spotkania rozgrywane na Arenie zielona-energia.com kształtują się niezwykle atrakcyjnie i zaczynają się już od 190 zł. Warto zaznaczyć, że zakup karnetu wiążę się ze sporą oszczędnością wobec cen jednorazowych biletów. Na przestrzeni całego sezonu “karnetowicze” zyskają wejście na pojedyncze ligowe zawody – GRATIS! Tradycyjnie już za darmo domowe zmagania Lwów obejrzą dzieci do lat 12-tu!

Sprzedaż karnetów oparta będzie o system miejsc numerowanych. Dodajmy, że do wtorku (22.11.2022) karnetowicze z sezonu 2022 będą mieli możliwość przedłużenia swoich miejsc z poprzedniej kampanii. Po tym terminie niewykupione miejsca trafią do ogólnej puli sprzedażowej. W tym samym czasie kibice chcący kupić karnety na miejsca inne niż te zajęte w 2022 roku będą oczywiście mieli taką sposobność.

Ponadto karnety zakupione internetowo na platformie “Eventim” (TUTAJ) mogą zostać przedłużone tylko w ten sam sposób, czyli poprzez ponowny zakup na platformie. Z kolei karnety zakupione w klubie mogą zostać przedłużone w siedzibie klubu (ul. Olsztyńska 123/127).

Ceny karnetów na sezon 2023:

  • Karnet normalny – 280 zł
  • Karnet ulgowy – 190 zł  przysługuje dzieciom i młodzieży uczącej się do 25 roku życia (ur. w 1998 i później), a także osobom powyżej 65 roku życia (ur. w 1958 i wcześniej).
  • Karnet “Trybuna Centralna” – 400 zł
  • Karnet “Super VIP” (sektor z dostępem do cateringu + karta wjazdowa na parking “VIP”) – 3000 zł

Karnet na sezon 2023 uprawnia do wstępu na następujące zawody:

  • 7 meczów rundy zasadniczej PGE Ekstraligi,
  • 7 meczów U-24 Ekstraligi,
  • zawody eliminacyjne DMPJ (Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów),
  • zawody w klasie 250cc,
  • wszystkie zawody w klasie 85-125cc rozgrywane na minitorze żużlowym przy ulicy Brzegowej,
  • wszystkie zawody organizowane przez klub z ramienia Polskiego Związku Motorowego (z wyjątkiem zawodów finałowych).

W sumie około 20 imprez w sezonie! (Uwaga! Karnet nie obowiązuje na fazę “play-off” PGE Ekstraligi).

W cenę karnetu wliczone są wyłącznie mecze PGE Ekstraligi. Z kolei pozostałe – wymienione powyżej imprezy są bezpłatnym gratisem oferowanym w ramach karnetu.

Jak co roku Włókniarz nie zapomina również o najmłodszych sympatykach “czarnego sportu”! Przypomnijmy, że na naszym stadionie dzieci do 12 roku życia (ur. w 2011 i później) oglądają zawody bez żadnych opłat. Wierzymy, że takie rozwiązanie przyniesie w przyszłości wymierne korzyści, a przede wszystkim zachęci całe rodziny do coraz częstszych wizyt na meczach żużlowych w Częstochowie.

Uwaga! Powyższa zasada nie obowiązuje w przypadku sektora “Super VIP”. Z kolei na trybunie centralnej bezpłatny wstęp dotyczy dzieci (pod opieką opiekuna) do 6 roku życia (ur. w 2017 i później). Ponadto dziecko zajmuje miejsce wraz ze swoim opiekunem.

Dodatkowo pragniemy poinformować, iż na drugim łuku naszego stadionu ulokowane będą sektory zwolnione z przyporządkowania do numeracji miejsc, tj. sektory: G-55, G-56, G-57, G-58 oraz G-59 (tzw. sektory rodzinne). Na powyższych sektorach kibice do odwołania będą mogli zajmować dowolne miejsca.

Ważne! Niezmiennie osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich będzie przysługiwał bezpłatny wstęp na zawody. O formie odebrania bezpłatnej wejściówki na mecze będziemy informować przed rozpoczęciem sezonu w osobnej komunikacji.

Sprzedaż wejściówek prowadzona będzie w siedzibie klubu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 (wtorek 15.11.2022 od 10:00), a także poprzez platformę internetową eventim.pl (TUTAJ).