Raport z wyjazdu integracyjnego #2

Za drużyną Włókniarza Częstochowa już drugi dzień obozu w Szczyrku. Przypomnijmy, że poniedziałek upłynął naszym zawodnikom i członkom sztabu szkoleniowego głównie pod znakiem integracji przy wspólnym obiedzie. Więcej informacji na ten temat udzielił nam we wczorajszym raporcie menedżer – Jarosław Dymek (TUTAJ).

Korzystna pogoda w całej Polsce nie ominęła również powiatu bielskiego, ponieważ wtorkowy poranek w dolinie Żylicy po raz kolejny powitał “Biało-zielonych” piękną i słoneczną aurą. Po pożywnym śniadaniu nasi “obozowicze” podzielili się na dwie grupy i wyruszyli w teren. Jedynym wyjątkiem był kapitan Włókniarza – Leon Madsen, dla którego trenerzy przygotowali szereg zadań indywidualnych na siłowni. Kibice zainteresowani tematem z całą pewnością widzieli ciężką pracę Duńczyka za pośrednictwem jego mediów społecznościowych.

Wspomniane dwie grupy to “spacerowicze”, czyli: Bartosz Smektała, Kacper Woryna, Mateusz Świdnicki, Kajetan Kupiec, a także Jarosław Dymek. O sile “narciarzy” stanowili z kolei: Jonas Jeppesen, Jakub Miśkowiak oraz najbardziej doświadczony z całego grona Lech Kędziora. Zagadką pozostaje jednak, która ekipa przeprowadziła lepszy trening. Jak można wywnioskować po fotografiach, humory dopisywały na równi u każdej z drużyn.

Po wzmożonym wysiłku nasi ulubieńcy wybrali się na zasłużony obiad. Niespodziewanym gościem, który odwiedził żużlowców i sztab Włókniarza, był doskonale znany częstochowski prezenter, a przy tym pasjonat “czarnego sportu” – Irek Bieleninik.

Na kolejny raport z wyjazdu zapraszamy już jutro o 20:00!