Kacper Woryna z wizytą w klubie!

W sierpniu poinformowaliśmy kibiców, że swój kontrakt z Eltrox Włókniarzem Częstochowa postanowił przedłużyć Kacper Woryna. Dziś, czyli w środę (10 listopada), zawodnik osobiście pojawił się w klubie i wręczył na ręce Prezesa Michała Świącika podziękowanie za współpracę w sezonie 2021.

Przypomnijmy, że Kacper w minionej kampanii wykręcił średnią biegową na poziomie (1,593), co dało mu 32. miejsce w rankingu najskuteczniejszych jeźdźców PGE Ekstraligi. Kibice “Lwów” z całą pewnością pamiętają spotkania w Gorzowie i Zielonej Górze, gdzie waleczność naszego zawodnika zapewniła Eltrox Włókniarzowi cenne zwycięstwa. Pod względem indywidualnego wyniku najlepszym meczem Kacpra było domowe starcie z eWinner Apatorem Toruń, kiedy to zapisał przy swoim nazwisku trzynaście punktów z dwoma bonusami. Ponadto para Kacper WorynaBartosz Smektała wywalczyła srebrny medal w grudziądzkim finale Mistrzostw Polski Par Klubowych.

– W tym sezonie nie udało się nam awansować do fazy medalowej, choć mieliśmy wszystkie atuty, dzięki którym powinniśmy dziś myśleć już o walce o medale. Pozostając w klubie na kolejny sezon, stawiam sobie za cel awans z drużyną do pierwszej czwórki i walkę o najwyższe cele. Musimy zrobić wszystko, żeby zmazać plamę z tego sezonu – mówił w sierpniu Woryna.

Sam zawodnik już teraz nie może doczekać się nadchodzącego sezonu. Jak w każdym sporcie niezwykle istotnym aspektem są przygotowania fizyczne, które Kacper już rozpoczął, co można zaobserwować za pośrednictwem jego mediów społecznościowych. Nam pozostaje już tylko odliczać dni do najbliższego meczu i życzyć naszym zawodnikom, aby nadchodzący rok był znacznie lepszy od poprzedniego.