Ważne informacje dla posiadaczy karnetów

Szanowni Posiadacze Karnetów na sezon 2021. Informujemy, że od dzisiaj, tj. od 7. września 2021 roku, zgodnie z regulaminem sprzedaży karnetów na sezon 2021 klub realizować będzie rekompensaty z tytułu meczy, które w sezonie tym odbyły się bez udziału publiczności. Jeżeli ktoś z Państwa będzie chciał skorzystać z przysługującego mu prawa do rekompensaty i otrzymać zwrot środków za trzy mecze bez udziału publiczności, proszony jest o złożenie w siedzibie klubu wypełnionego formularza. Zwrot środków nastąpi w terminie 14 dni od dnia złożenia wniosku na wskazany przez Państwa w formularzu numer rachunku bankowego. Przy składaniu wniosku konieczne jest posiadanie przy sobie karnetu na sezon 2021.

Alternatywnie klub oferuje możliwość wymiany należnych środków pieniężnych na gadżety w sklepiku klubowym, do czego gorąco zachęcamy.

Formularz można składać w sekretariacie klubu do 22 września 2021 roku.

Przypominamy, że rekompensata przysługuje w związku z trzema ligowymi meczami w sezonie 2021, które odbyły się bez udziału publiczności. Kwota rekompensaty wyliczona jest w następujący sposób; wartość zakupionego przez Państwa karnetu dzielona jest na 7 meczy ligowych, na które karnet przysługiwał. Następnie wartość pojedynczego meczu wynikająca z tego wyliczenia mnożona jest razy 3 mecze, które odbyły się bez udziału publiczności. Dane dotyczące wartości zakupionego karnetu oznaczone są na karnecie. Dodatkowo dzięki unikatowym kodom umieszczonym na karnecie dane te zarejestrowane są w systemie elektronicznym.

Formularze zwrotu składać można w siedzibie klubu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.