Wspólnie stwórzmy niepowtarzalną oprawę!

Zgodnie z podjętym i zrealizowanym przez klub i kibiców Wyzwaniem forBET dotyczącym frekwencji na inauguracyjnym spotkaniu z truly.work Stalą Gorzów – już w piątek podczas meczu ze Speed Car Motorem Lublin, nasz sponsor tytularny – forBET Zakłady Bukmacherskie przygotuje dla kibiców efektowną biało-zieloną kartoniadę na całym stadionie. Aby ułatwić logistycznie realizację całego przedsięwzięcia, zachęcamy kibiców do aktywnego udziału w samym procesie przygotowania oprawy.

Efektowna kartoniada pojawi się na trybunach podczas prezentacji – zgodnie z założeniami przekazywanymi na bieżąco przez spikera. Wcześniej, na dole w każdym z sektorów znajdziecie opakowania, w których znajdować się będą białe i zielone kartony. Aby sprawniej przeprowadzić całą oprawę – prosimy Was o pomoc w rozdysponowaniu kartonów wśród kibiców zajmujących dany sektor.

Osoby chętne do pomocy przy realizacji oprawy proszone są o kontakt z osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie akcji pod numerem telefonu – 728 858 454. Osoba ta udzieli wszelkich informacji dotyczących zbiórki oraz przeprowadzenia oprawy.