Informacje przed wyjazdem do Torunia

Już 5 maja (niedziela) na torze w Toruniu stoczymy pojedynek w ramach czwartej rundy PGE Ekstraligi. Punktualnie o godzinie 16:30 ekipa forBET Włókniarza Częstochowa zmierzy się bowiem z tamtejszym zespołem Get Well. Informujemy, iż nasz klub nie organizuje wyjazdu na to spotkanie, jednak każdy z Kibiców naszej drużyny, który zamierza wybrać się na to spotkanie i chce zająć miejsce w sektorze gości winny jest przesłać swoje dane na adres mailowy: kibice@wlokniarz.com do najbliższego wtorku (30. kwietnia) do godziny 12:00. W treści maila prosimy podać swoje nazwisko i imię, numer PESEL oraz określić rodzaj środka transportu (np. autokar, bus, PKP, samochody osobowe) wraz z podaniem numerów rejestracyjnych pojazdów, danych personalnych i kontaktowych kierowców) oraz planowaną godziną przyjazdu do miasta Torunia. Dodatkowo osoby niepełnoletnie na stadion w Toruniu wpuszczane będą wyłącznie z dorosłym opiekunem. Jego tożsamość powinna zostać podana przy nazwisku niepełnoletniego.

Cena biletu na sektor dla kibiców gości wynosi 50 zł, bez podziału na kategorie bilet: normalny, ulgowy i szkolny. Bilety dostępne będą przed zawodami w kasach przy Strefie Żółtej.