forBET Włókniarz w Centrum Handlowym Auchan Poczesna

Już w najbliższą niedzielę wszyscy widzimy się na SGP Arenie Częstochowa, gdzie w ramach VII rundy PGE Ekstraligi ekipa forBET Włókniarza zmierzy się z Get Well Toruń. Naszych żużlowców spotkać będziecie mogli jednak już dzień wcześniej. W sobotę (26 maja) odwiedzimy bowiem Centrum Handlowe Auchan Poczesna. W programie imprezy znajdą się m.in. pokazy żużlowe oraz konkursy z nagrodami. Wstęp bezpłatny!

W sobotę goście Centrum Handlowego Auchan Poczesna będą mieli okazję do spotkania i rozmowy z seniorami oraz juniorami forBET Włókniarz Częstochowa. Każdy z fanów będzie mógł zobaczyć z bliska 2 motocykle żużlowe, które pojawią się w pasażu galerii.

Będzie można wziąć również udział w konkursach i quizach związanych z żużlem, w których do wygrania będą biało-zielone gadżety. W pasażu galerii stanie również punkt sprzedaży pamiątek klubowych oraz biletów na niedzielny mecz z ekipą Get Well Toruń.

Żużlowe atrakcje odbędą się 26 maja w godzinach: 11:00-13:00 w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Centrum Handlowe Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy powstało w 2001 roku. Osiem lat później zostało rozbudowane. Klienci Galerii mają do dyspozycji ok. 60 sklepów znanych i wiodących na rynku marek. W ofercie galerii znajdują się butiki odzieżowe, obuwnicze, z wyposażeniem i aranżacją wnętrz. Całości oferty dopełniają punkty usługowe oraz restauracje i kawiarnie. Dla dzieci jest udostępniony darmowy plac zabaw. Na terenie centrum znajduje się również hipermarket Auchan, Leroy Merlin, Decathlon oraz stacja benzynowa. Galeria jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w wybrane niedziele od 9:30 do 20.00. Centrum Handlowe posiada ok. 1630 miejsc parkingowych, w tym 40 dla osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji klientów są 4 bezpłatne linie autobusowe. Więcej informacji na stronie internetowej www.auchanczestochowa.pl.