Gruchalski w połowie stawki SK

Bartosz Smektała triumfował w rozegranym w czwartek na torze w Lublinie finale Srebrnego Kasku. Drugą pozycję wywalczył Maksym Drabik, natomiast na najniższym stopniu podium uplasował się Robert Chmiel. Dziewiąty zmagania na owalu przy alejach Zygmuntowskich zakończył jedyny reprezentant forBET Włókniarza Częstochowa w stawce finalistów, a mianowicie Michał Gruchalski.

Wyniki:
1. Bartosz Smektała – 13 (3,2,3,3,2)
2. Maksym Drabik – 12+3 (3,2,2,2,3)
3. Robert Chmiel – 12+2 (3,3,3,2,1)
4. Daniel Kaczmarek – 11 (2,1,3,2,3)
5. Dominik Kubera – 10 (1,3,3,1,2)
6. Wiktor Lampart – 10 (2,2,2,1,3)
7. Sebastian Niedźwiedź – 9 (3,0,1,3,2)
8. Oskar Bober – 9 (2,1,2,3,1)
9. Michał Gruchalski – 8 (1,1,2,1,3)
10. Patryk Wojdyło – 7 (0,3,1,3,0)
11. Kamil Wieczorek – 5 (2,0,1,2,0)
12. Karol Żupiński – 4 (0,1,0,1,2)
13. Arkadiusz Potoniec – 3 (w,3,0,w,-)
14. Dominik Kossakowski – 3 (1,2,0,0,0)
15. Alex Zgardziński – 3 (1,d,1,0,1)
16. Wiktor Trofimow jr – 1 (1)
17. Igor Kopeć-Sobczyński – 0 (0,0,0,0,0)
18. Maksymilian Bogdanowicz – 0 ()

Bieg po biegu:
1. (69,16) Drabik, Kaczmarek, Kubera, Żupiński
2. (65,47) Smektała, Lampart, Gruchalski, Kopeć-Sobczyński
3. (66,59) Niedźwiedź, Wieczorek, Kossakowski, Wojdyło
4. (66,93) Chmiel, Bober, Zgardziński, Potoniec (w)
5. (68,13) Potoniec, Kossakowski, Żupiński, Kopeć-Sobczyński
6. (67,50) Wojdyło, Lampart, Kaczmarek, Zgardziński (d)
7. (66,37) Kubera, Smektała, Bober, Niedźwiedź
8. (67,21) Chmiel, Drabik, Gruchalski, Wieczorek
9. (67,95) Chmiel, Lampart, Niedźwiedź, Żupiński
10. (67,24) Kaczmarek, Bober, Wieczorek, Kopeć-Sobczyński
11. (67,05) Kubera, Gruchalski, Zgardziński, Kossakowski
12. (66,35) Smektała, Drabik, Wojdyło, Potoniec
13. (67,69) Smektała, Wieczorek, Żupiński, Zgardziński
14. (67,52) Niedźwiedź, Kaczmarek, Gruchalski, Potoniec (w)
15. (68,47) Wojdyło, Chmiel, Kubera, Kopeć-Sobczyński
16. (66,30) Bober, Drabik, Lampart, Kossakowski
17. (67,47) Gruchalski, Żupiński, Bober, Wojdyło
18. (67,81) Kaczmarek, Smektała, Chmiel, Kossakowski
19. (67,29) Lampart, Kubera, Trofimow jr, Wieczorek
20. (67,05) Drabik, Niedźwiedź, Zgardziński, Kopeć-Sobczyński
dodatkowy o 2. miejsce. (67,37) Drabik, Chmiel

Wyniki za SportoweFakty.wp.pl