Włókniarz wziął udział w Senioraliach

W poniedziałek na na Promenadzie im. Czesława Niemena w Częstochowie odbyły się Senioralia Województwa Śląskiego. Imprezie towarzyszyły liczne atrakcje, darmowe badania lekarskie, masaże, spotkania z gwiazdami sportu, występy, ćwiczenia dla seniorów, warsztaty oraz catering. Na tegorocznych Senioraliach, które zorganizował Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego we współpracy z Urzędem Miasta Częstochowy, nie zabrakło również przedstawicieli czarnego sportu w postaci ekipy Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa.

Na Promenadzie im. Czesława Niemena mieliśmy specjalne stanowisko, na którym obejrzeć można było m.in. kilka pucharów wywalczonych przez naszą drużynę w przeszłości. Dodatkowo uczestnicy imprezy zrobić mogli sobie pamiątkowe zdjęcia na żużlowym motocyklu. O jego budowie seniorom z naszego województwa opowiadał natomiast nasz zawodnik – Sebastian Ułamek.