W Poznaniu także na podium

Kolejny udany występ zaliczyli zawodnicy Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa w zmaganiach o Drużynowe Mistrzostwo Polski Juniorów. We wtorkowe popołudnie na torze w Poznaniu “biało-zieloni” wywalczyli bowiem trzecią pozycję w siódmej rundzie tych rozgrywek. W naszej ekipie najlepiej spisali się: Oskar Polis i Michał Gruchalski, którzy solidarnie wywalczyli po 9 “oczek”.

Wyniki:
I. MRGARDEN GKM Grudziądz – 26:
19. Mike Trzensiok – 9+1 (2*,3,1,3)
20. Kamil Wieczorek – 9+2 (3,2*,2*,2)
21. Dawid Wawrzyniak – 8+1 (2*,3,3,0)

II. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 25:
10. Dominik Kossakowski – 12 (3,3,3,3)
11. Aureliusz Bieliński – 5+2 (1,2*,u,2*)
12. Marcin Turowski – 8+2 (2*,3,1,2*)

III. Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa – 22:
7. Michał Gruchalski – 9+1 (2,2,2*,3)
8. Mateusz Świdnicki – 2+1 (0,-,-,2*)
9. Bartosz Świącik – 2+1 (w,2*,w,-)
24. Oskar Polis – 9 (3,3,3)

IV. GTM Start Gniezno – 20:
16. Damian Stalkowski – 10 (3,3,2,2)
17. Patryk Fajfer – 4+2 (2*,w,2*,0)
18. Kevin Fajfer – 6 (1,1,3,1)

V. Polonia Bydgoszcz – 12:
13. Mateusz Jagła – 1 (0,0,1,0)
14. Tomasz Orwat – 6 (1,t,2,3)
15. Patryk Sitarek – 5 (1,1,2,1)

VI. Euro Finannce Polonia Piła – 10:
4. Adrian Woźniak – 10 (3,3,1,3)
5. Paweł Staniszewski – NS
6. Kacper Grzegorczyk – 0 (w,ns,ns,ns)

NK. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań – 7:
1. Mateusz Adamczewski – 5 (2,1,1,1)
2. Bartosz Tyras – 2 (1,1,w,t)
3. brak zawodnika

Bieg po biegu:
1. (72,68s) Woźniak, Adamczewski Tyras
2. (70,56s) Kossakowski, Gruchalski, Bieliński, Świdnicki
3. (70,66s) Stalkowski, P. Fajfer, Orwat, Jagła
4. (–,–s) Wieczorek, Trzensiok, Adamczewski
5. (70,93s) Woźniak, Gruchalski, Świącik (w/u), Grzegorczyk (w/2min)
6. (70,56s) Kossakowski, Turowski, Sitarek, Jagła
7. (68,84s) Trzensiok, Wawrzyniak, K. Fajfer, P. Fajfer (w/u)
8. (71,13s) Polis, Świącik, Adamczewski
9. (71,04s) Turowski, Bieliński, Woźniak
10. (70,25s) Wawrzyniak, Wieczorek, Sitarek, Orwat (t)
11. (69,72s) Stalkowski, P. Fajfer, Tyras
12. (71,53s) Woźniak, Orwat, Jagła
13. (69,38s) Polis, Stalkowski, K. Fajfer, Świącik (w/u)
14. (69,81s) Wawrzyniak, Wieczorek, Turowski, Bieliński (u/4)
15. (71,63s) Orwat, Sitarek, Tyras (w)
16. (70,28s) K. Fajfer, Stalkowski
17. (69,22s) Polis, Gruchalski, Trzensiok, Wawrzyniak
18. (70,56s) Kossakowski, Bieliński, Adamczewski, Tyras (t)
19. (70,34s) Trzensiok, Wieczorek
20. (70,22s) Gruchalski, Świdnicki, Sitarek, Jagła
21. (–,–s) Kossakowski, Turowski, K. Fajfer, P. Fajfer

Wyniki za wp.SportoweFakty.pl