Trzecia pozycja juniorów w Grudziądzu

W poniedziałek na torze w Grudziądzu rozegrano zaległą, piątą rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. W zawodach triumfowali gospodarze, na drugiej pozycji uplasowali się torunianie, natomiast najniższy stopień podium przypadł młodzieżowcom Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa. W naszej ekipie najlepiej wypadł Michał Gruchalski, który zapisał przy swoim nazwisku 9 punktów oraz bonus.

Wyniki:
I. MRGARDEN GKM Grudziądz – 27:
1. Dawid Wawrzyniak – 9+1 (2,2*,2,3)
2. Mike Trzensiok – 8+3 (1*,2*,3,2*)
3. Kamil Wieczorek – 10 (3,3,3,1)

II. Get Well Toruń – 23:
4. Igor-Kopeć Sobczyński – 7 (3,3,-,1)
5. Norbert Krakowiak – 0 (0,-,-,d)
6. Marcin Kościelski – 8+3 (2*,2*,1*,3)
23. Daniel Kaczmarek – 8 (3,3,2)

III. Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa – 20:
13. Bartosz Świącik – 2+1 (-,2*,-,d)
14. Michał Gruchalski – 9+1 (2*,3,2,2)
15. Mateusz Świdnicki – 6 (3,0,0,3)
26. Oskar Polis – 3 (3,w)

IV. Polonia Bydgoszcz – 18:
19. Mateusz Jagła – 3 (d,0,2,1)
20. Patryk Sitarek – 8 (1,2,3,2)
21. Tomasz Orwat – 7+1 (2,1*,1,3)

V. Zdunek Wybrzeże Gdańsk – 17:
16. Dominik Kossakowski – 5 (1,1,3,0)
17. Aureliusz Bieliński – 1 (0,1,0,u)
18. Marcin Turowski – 11+1 (3,2*,3,3)

VI. Euro Finannce Polonia Piła – 10:
10. Kacper Grzegorczyk – 4+1 (2*,1,1,w)
11. Adrian Woźniak – 6 (3,1,2,d)
12. Paweł Staniszewski – ns

NK. Naturalna Medycyna PSŻ Poznań – 6:
7. Bartosz Tyras – 4 (1,1,w,2)
8. Mateusz Adamczewski – 2 (d,w,1,1)
9. brak zawodnika

Bieg po biegu:
1. (68,86) Kopeć-Sobczyński, Wawrzyniak, Trzensiok, Krakowiak
2. (70,37) Woźniak, Grzegorczyk, Tyras, Adamczewski (d4)
3. (67,91) Polis, Gruchalski, Kossakowski, Bieliński
4. (68,43) Wieczorek, Wawrzyniak, Sitarek, Jagła (d4)
5. (69,17) Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Tyras
6. (69,98) Świdnicki, Świącik, Grzegorczyk
7. (68,97) Turowski, Orwat, Bieliński, Jagła
8. (69,92) Wieczorek, Wawrzyniak, Adamczewski (w/2min)
9. (69,83) Kaczmarek, Kościelski, Woźniak
10. (70,20) Gruchalski, Sitarek, Orwat, Świdnicki
11. (69,55) Wieczorek, Trzensiok, Kossakowski, Bieliński
12. (69,74) Kaczmarek, Gruchalski, Kopeć-Sobczyński, Polis (w/u)
13. (70,87) Kossakowski, Turowski, Adamczewski
14. (70,42) Sitarek, Woźniak, Orwat
15. (69,26) Trzensiok, Gruchalski, Wieczorek, Świdnicki
16. (69,19) Turowski, Kaczmarek, Kościelski, Kossakowski
17. (71,90) Orwat, Jagła, Tyras (w/u)
18. (70,01) Wawrzyniak, Trzensiok, Grzegorczyk, Woźniak (d4)
19. (70,40) Kościelski, Sitarek, Jagła, Krakowiak (d2)
20. (72,06) Świdnicki, Tyras, Adamczewski, Świącik (d4)
21. (70,47) Turowski, Bieliński (u2), Grzegorczyk (w/2min)

Wyniki za wp.SportoweFakty.pl