KiM Group sponsorem strategicznym!

Ostatnie dni dla fanów speedwaya w Częstochowie są bardzo dynamiczne. Nie inaczej było również i dziś. Po uzupełnieniu kadry zespołu przyszedł bowiem czas na ogłoszenie głównych partnerów Włókniarza Częstochowa w sezonie 2016. Niezmiernie miło poinformować nam, że firma KiM Group postanowiła jeszcze zwiększyć swoje wsparcie i w nadchodzącym sezonie będzie występować jako sponsor strategiczny naszego zespołu.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z nawiązania współpracy z jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubów żużlowych w kraju i za granicą. Najbardziej cieszy nas to, że wspólnie z zarządem możemy budować markę Włókniarza praktycznie od podstaw. Daje nam to przekonanie, że będzie to silny brand, budowany na lata, z którego będą dumni kibice oraz cała Częstochowa! Podczas kontaktów z zarządem zauważyliśmy, że ludzie ci wyciągnęli wnioski z tego co się stało kilkanaście miesięcy temu w Częstochowie i każda ich decyzja jest omawiana nie tylko we własnym gronie, ale również z ludźmi, którzy inwestują w to swój czas i środki. Liczymy na to, że dalsza współpraca będzie równie owocna, a komunikacja wzorowa, jak zresztą dotychczas! Decyzje sztabu szkoleniowego zgodne są z naszymi oczekiwaniami, a dobór zawodników gwarantuje dobrą atmosferę w drużynie – powiedział Krzysztof Gaweł, przedstawiciel naszego nowego sponsora strategicznego, który jest największym w naszym kraju partnerem sieci Play oraz producentem oprogramowania GoNet CRM.

kim_group

Zadowolenia z zacieśnienia współpracy z firmą KiM Group nie kryje również prezes Włókniarza, Michał Świącik.

– Cieszę się, że przedstawiciele firmy KiM Group są zadowoleni z naszej dotychczasowej współpracy i postanowili ją jeszcze bardziej zacieśnić. Jej efektem jest m.in. ostateczny kształt naszej kadry na sezon 2016. To właśnie firma KiM Group i zapewnienie z jej strony dodatkowych środków finansowych miała bowiem bardzo duży wpływ na finalizację ostatnich kontraktów – przyznaje sternik „biało-zielonych”, Michał Świącik.

KiM Group w sezonie 2016 będzie sponsorem strategicznym naszego klubu. Nie wejdzie jednak w nazwę drużyny. Ta zarezerwowana zostanie wszak dla sponsora tytularnego i co ciekawe, we wtorkowe popołudnie doszło do zaakceptowania warunków przez obydwie strony. Do oficjalnego parafowania umowy dojść ma natomiast na początku lutego. Póki co, nie zdradzamy nazwy sponsora tytularnego Włókniarza na sezon 2016. Nadmienić możemy jednak, iż chodzi o firmę spoza Częstochowy.