Przekaż 1,5% podatku na szkółkę żużlową!

Już od 15. lutego składać będzie można zeznania podatkowe za rok 2023. Tradycyjnie już przy tej czynności przekazać można 1,5% podatku na organizacje pożytku publicznego. W ten sposób wesprzeć możecie także naszą szkółkę żużlową.

Praca z żużlowym narybkiem to jeden z priorytetów w działalności naszego klubu. Od wielu lat szkółka Włókniarza Częstochowa wyróżnia się na tle innych tego typu akademii żużlowego rzemiosła w naszym kraju. Szkolenie w naszym klubie jest niezwykle rozbudowane i składa się z kilku kategorii wiekowych. Już 6-latkowe mogą spróbować swoich sił w sekcji motocykli Pitbike. 2 lata starsze dzieciaki swoich sił próbują na miniżużlówkach. Po zakończeniu startów na minitorach adepci przechodzą natomiast na klasyczny owal, gdzie startują w klasie 250cc, a następnie 500cc. Warto także podkreślić, że szkolenie dla wszystkich chętnych jest bezpłatne i dlatego tak ważne jest Wasze wsparcie w formie przekazania 1,5% podatku na naszą szkółkę. Ta pomoc sprawi, że nasza szkółka żużlowa z roku na rok rozwijała będzie się jeszcze bardziej.

Przekazywanie 1,5 procenta jest niezwykle proste i nie obciąża podatnika żadnymi kosztami. Aby to uczynić, należy w odpowiedniej rubryce formularza PIT wprowadzić numer KRS: 0000270261 oraz wpisać poniższy cel szczegółowy: WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 8249. Przekazaniem środków z 1,5% podatku zajmą się już urzędy skarbowe.