1. runda TAURON Speedway Euro Championship w Częstochowie już 17 czerwca!

TAURON Speedway Euro Championship to czterorundowy cykl turniejów, w którym zawodnicy mierzą się o tytuł najlepszego żużlowca Starego Kontynentu oraz o „przepustkę” do cyklu FIM Speedway Grand Prix.

Dbając o to, aby każde zawody rozgrywane były na bardzo atrakcyjnym torze, organizatorzy postanowili, że pierwszy finał TAURON Speedway Euro Championship 2023 odbędzie się 17 czerwca 2023 roku na stadionie TAURON Włókniarza Częstochowa. Tor na Arenie zielona-energia.com zawsze sprzyja walce, więc gigantyczne emocje są gwarantowane!

Na torze pojawi się co najmniej czterech zawodników miejscowych Lwów – Leon MadsenMikkel Michelsen, Kacper Woryna oraz “dzika karta” – Maksym Drabik!

Na samym wstępie zaznaczmy, że specjalną cenę wejściówek przygotowano dla wszystkich kibiców, którzy posiadają całoroczny karnet na mecze TAURON Włókniarza Częstochowa w sezonie 2023! Ponadto w przypadku zmagań TAURON SEC zmianie nie ulega również polityka klubu wobec najmłodszych kibiców. Dzieci do 12 roku życia (ur. w 2011 i później) czerwcowe zawody obejrzą za darmo!

Cennik biletów na 1. Finał TAURON Speedway Euro Championship 2023 w Częstochowie:

  • Bilet normalny – 50 PLN.
  • Bilet ulgowy – 30 PLN (dedykowany dzieciom powyżej 12 roku życia aż do 26 roku życia w przypadku osób uczących się – weryfikacja na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej. Standardowo bilet ulgowy obowiązuje także dla rencistów i emerytów powyżej 65 roku życia).
  • Bilet na trybunę centralną – 100 PLN.
  • Bilet “Super VIP” – 450 PLN (w cenie: catering, napoje, alkohol lekki tj. piwo, prosecco. Dodatkowo program zawodów).
  • Voucher na program zawodów – 15 PLN.
  • Dzieci do 12 roku życia – wstęp bezpłatny (bez gwarancji miejsca siedzącego).

W przypadku chęci zakupu większej ilości biletów “Super VIP” cena kształtować się będzie następująco:

  • Powyżej 5 sztuk “Super VIP” – 400 PLN.
  • Powyżej 10 sztuk “Super VIP” – 350 PLN.

Cennik biletów na 1. Finał TAURON Speedway Euro Championship 2023 w Częstochowie (dla karnetowiczów TAURON Włókniarza Częstochowa na sezon 2023):

  • Bilet normalny (dla posiadaczy karnetów normalnych TAURON Włókniarza Częstochowa na sezon 2023) – 40 PLN (limit biletów do zakupu za okazaniem 1 karnetu, to 4 wejściówki).
  • Bilet ulgowy (dla posiadaczy karnetów ulgowych TAURON Włókniarza Częstochowa na sezon 2023) – 25 PLN (limit biletów do zakupu za okazaniem 1 karnetu, to 4 wejściówki).

Sprzedaż biletów odbywać się będzie internetowo za pośrednictwem platformy “Eventim” (TUTAJ), stacjonarnie w siedzibie klubu (ul. Olsztyńska 123/127), w sklepie kibica “Włókniarz Speedway Shop” w Galerii Jurajskiej, a także w punktach “Media Markt” na terenie całej Polski.

Lista startowa 1. finału TAURON Speedway Euro Championship w Częstochowie:

1. Grzegorz Zengota (Polska)
2. Vaclav Milik (Czechy)
3. Maksym Drabik (Polska)
4. Adam Ellis (Wielka Brytania)
5. Kacper Woryna (Polska)
6. Leon Madsen (Dania)
7. Dimitri Berge (Francja)
8. Jan Kvech (Czechy)
9. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
10. Dominik Kubera (Polska)
11. Janusz Kołodziej (Polska)
12. Andrzej Lebiediew (Łotwa)
13. Mikkel Michelsen (Dania)
14. Patryk Dudek (Polska)
15. Kai Huckenbeck (Niemcy)
16. Andreas Lyager (Dania).
___