Kolejne emocje w ramach U-24 Ekstraligi. Wyjazdowy mecz w Lublinie (zapowiedź)

Już w najbliższy wtorek, 6 czerwca o godzinie 17:00 TAURON U24 Włókniarz Częstochowa uda się na wyjazdowy mecz do Lublina w ramach 8. kolejki U-24 Ekstraligi. Będzie to ostatnie starcie przed rundą rewanżową.

Po minimalnej porażce na Arenie zielona-energia.com z drużyną z Leszna czas na kolejną, ciekawą rywalizację o punkty do tabeli na wyjeździe. Tym razem podopieczni trenera Józefa Kafla zmierzą się z Motorem Lublin przy Alejach Zygmuntowskich.

Spotkanie obu drużyn zapowiada się bardzo interesująco, na papierze ekipy dysponują podobnym potencjałem, co zwiastuje dużo emocji i walkę o każdy punkt na torze. Na ten moment Biało-Zieloni zajmują w tabeli 6. miejsce ze stratą 1 oczka do gospodarzy wtorkowego pojedynku.

W rozegraniu meczu nie powinna przeszkodzić pogoda, która w ostatnich tygodniach jest bardzo łaskawa dla organizatorów żużlowych zmagań. We wtorek w Lublinie synoptycy prognozują lekkie zachmurzenie, ale bez opadów deszczu. Temperatura powietrza oscylować będzie wokół 25 kresek.

Składy awizowane:

TAURON U24 Włókniarz Częstochowa:
1. Franciszek Karczewski
2. Espen Sola
3. Kajetan Kupiec
4. Szymon Wolski
5. Mitchell Cluff
6. Kacper Halkiewicz
7. Bartosz Śmigielski

Motor Lublin:
9. Fraser Bowes
10. Rasmus Pedersen
11. Jakub Valković
12. Sebastian Kossler
13. Antti Vuolas
14. Bartosz Bańbor
15. Jan Rachubik