Raport z Włókniarz Camp #1

W środę (8 marca) drużyna Włókniarza Częstochowa rozpoczęła obóz integracyjny, czyli #WłókniarzCamp! Chwilę po godzinie 13:00 Biało-Zieloni zostali zakwaterowani w Hotelu Arche. Przypomnijmy, że wspólne zgrupowanie potrwa do niedzieli, a jego zwieńczeniem będzie “Live Cooking – żużel od kuchni!” (więcej TUTAJ).

Po obiedzie w hotelowej restauracji, któremu towarzyszyły liczne rozmowy o przygotowaniach do nadchodzącego sezonu, nasi zawodnicy wyruszyli w częstochowskie Aleje, gdzie z okazji Dnia Kobiet rozdawali kwiaty. Nie zabrakło również czasu na wspólne “selfie” z fanami, czy krótką pogawędkę. Pełną fotorelację z tego wydarzenia znajdziecie już na naszym Facebook-u! Pragniemy również uspokoić wszystkich kibiców martwiących się o obecność kapitana – Leona Madsena. Duńczyk z powodów logistycznych dołączył do zespołu w godzinach wieczornych.

Po wydarzeniu w Alejach nasi podopieczni wrócili do hotelu, gdzie czekała już na nich kolacja. Podobnie jak przy obiedzie, tak i tutaj nie zabrakło licznych i żywiołowych rozmów o “czarnym sporcie”. Po posiłku Lwy udały się do strefy saun, gdzie mogły odpocząć przed licznymi atrakcjami, które czekają na nich w czwartek!

Zaznaczymy, że już jutro (czwartek, 09.03), w pobliskim Olsztynie obędzie się “Speedway z lotką!” Będzie to niepowtarzalna okazja do zobaczenia tego, jak żużlowcy radzą sobie w zyskującej ogromną popularność dyscyplinie, jaką jest badminton. Trening w debla zostanie zorganizowany przez klub ULKS “Lotka” Gmina Olsztyn, a całe wydarzenie odbędzie się w Hali Sportowej GOSiR (Olsztyn k. Częstochowy, ulica Zielona 68), w godzinach 16:0018:00. Dla kibiców przewidziany jest wstęp wolny!

Tym samym do zobaczenia, a i pamiętajcie, że kolejny raport już jutro o 21:00!