Informacje organizacyjne przed meczem z ZOOLESZCZ GKM Grudziądz

Już w najbliższy piątek (20 maj) na Arena zielona-energia.com odbędzie się spotkanie w ramach VI rundy PGE Ekstraligi pomiędzy zielona-energia.com Włókniarzem Częstochowa a zespołem ZOOLESZCZ GKM Grudziądz. Początek zawodów zaplanowano punktualnie na godzinę 20:30 (start do pierwszego wyścigu).

20:00 – próba toru
20:15 – prezentacja
20:30 – start do 1. biegu

Bilety dostępne są online na EVENTIM.PL 

W przedsprzedaży taniej! – WIĘCEJ 

Sektory rodzinne – WIĘCEJ 

Ceny biletów w sprzedaży stacjonarnej oraz internetowej do dnia meczu:
40 zł normalny
30 zł ulgowy
60 zł trybuna centralna

Ceny biletów w kasach stadionowych w dniu meczu:
50 zł normalny
40 zł ulgowy
70 zł trybuna centralna

Sprzedaż stacjonarna (w przedsprzedaży), w klubie (wejście od ulicy Żużlowej):

  • Sprzedaż stacjonarna w sekretariacie klubu:
    Czwartek do 17:00
    Piątek 08:00 – 20:00.

Strefa Lwiątek – strefa dla dzieci oraz rodziców. Opieka animatorów (19:00 – 21:00). Gry i zabawy dla najmłodszych. Malowanie twarzy oraz fotobudka.

Program zawodów w cenie 15 zł możliwy będzie do zakupienia w punktach z gadżetami, które znajdują się na koronie stadionu oraz przy wejściu głównym na koronę. Tam też będzie można nabyć oficjalne gadżety i odzież zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa. Ponadto na koronie stadionu zlokalizowane będą punkty gastronomiczne dla kibiców. W obu punktach można płacić kartą.

Otwarcie bram stadionu nastąpi o godzinie 18:30 (wejścia od parkingu VIP, od ulicy Orlik-Rückemanna, Olsztyńskiej oraz Marysia).

Dzieci do lat 12-tu (urodzone w 2010 roku i później) pod opieką osoby dorosłej uprawnione są do bezpłatnego wejścia na mecz. Kibicom, którzy posiadają bilety ulgowe, przypominamy o konieczności posiadania dokumentu uprawniającego do skorzystania ze zniżki. Bilety ulgowe przysługują osobom do 25. roku życia oraz osobom, które ukończyły 65. lat. Osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózkach inwalidzkich na obiekt dostać będą mogły się bramą główną oraz wejściem VIP (ul. Żużlowa).

Biuro prasowe czynne od godziny 17:00 do 20:00.

Zakaz wnoszenia własnych napojów.

Na Arena zielona-energia.com można wnieść rowerhulajnogę oraz kask.

Na Arena zielona-energia.com obowiązuje numeracja miejsc.

Na stadionie dostępne będą bezpłatne toalety murowane oraz toi toi.