Z wizytą w Domu Dziecka

Mimo, iż od zakończenia sezonu 2021 minęło już trochę czasu, to zawodnicy Eltrox Włókniarza Częstochowa nie mogą narzekać na brak zajęć. Tegoroczna przerwa od startów na torze to bowiem nie tylko treningi ogólnorozwojowe, ale również włączanie się w wiele szlachetnych akcji. W poniedziałek (6. grudnia) “Lwy” gościły na Żużlowych Mikołajkach dla dzieci niepełnosprawnych, w środę na czytaniu bajek w Galerii Jurajskiej, natomiast w czwartek w Domu Dziecka.


Do placówki im. Janusza Korczaka w Kłobucku oprócz działaczy Eltrox Włókniarza zawitał także trener Lech Kędziora i jego podopieczni: Bartosz Smektała, Jakub Miśkowiak, Andriej Rozaliuk oraz Kacper Halkiewicz. Przedstawiciele biało-zielonych wcielili się w pomocników specjalnego Włókniarzowego Mikołaja i wraz z nim rozdawali dzieciom prezenty. Na twarzach najmłodszych dostrzec można było uśmiechy, co było najmilszym momentem tej wizyty.


Przy okazji serdecznie pragniemy podziękować firmie Marmat s.c. z Blachowni za przekazanie części zabawek na wizytę w Domu Dziecka.