2. grudnia start sprzedaży karnetów! Na mecze Włókniarza dzieci wchodzą za darmo!

Wiosną ruszą zmagania najsilniejszej żużlowej ligi świata – PGE Ekstraligi! Już w czwartek (2.12.2021 r.) o godzinie 10:00 rusza natomiast sprzedaż karnetów na mecze rundy zasadniczej Włókniarza Częstochowa w sezonie 2022. Ceny całorocznych wejściówek  na spotkania rozgrywane na Arenie Zielona-Energia.com kształtują się niezwykle atrakcyjnie i zaczynają się już od 190 zł. Tradycyjnie już za darmo domowe zmagania Lwów obejrzą dzieci do lat 12-tu!

Przypominamy, że wzorem dwóch poprzednich sezonów w razie wdrożenia obostrzeń sanitarnych, dotyczących frekwencji na stadionach – w pierwszej kolejności pulę dostępnych miejsc zajmować będą karnetowicze.

Ceny karnetów na sezon 2022:
Karnet normalny – 270 zł
Karnet ulgowy – 190 zł – przysługuje dzieciom i młodzieży uczącej się do 25. roku życia, a także osobom powyżej 65. roku życia
Karnet – Trybuna Centralna – 350 zł
Karnet – Super Vip (sektor złoty z dostępem do cateringu) – cena 2000 zł lub 1700 zł dla osób przedłużających karnet (cena obowiązuje do 15 grudnia 2021)

Sprzedaż karnetów odbywać będzie się na konkretne miejsca. Posiadacze karnetów z sezonu 2021 będą mogli przedłużyć wybrane przez siebie miejsce również na sezon 2022 w terminie do 15.12.2021r. Po tym terminie miejsca niewykupione trafią do ogólnej sprzedaży.

Jednocześnie podajemy ceny biletów na sezon 2022 (organizator zastrzega sobie możliwość zmiany ceny jednorazowej wejściówki na mecz):
Bilet normalny – od 40 zł
Bilet ulgowy – od 30 zł
Bilet – Trybuna Centralna – od 60 zł

Karnet na sezon 2022 uprawnia do wstępu na następujące zawody:
– 7 meczów rundy zasadniczej,
– 7 meczów Ekstraligi U-24,
– zawody eliminacyjne DMPJ,
– zawody w klasie 250cc,
– wszystkie zawody w klasie 85-125cc rozgrywane na minitorze przy ulicy Brzegowej.
W sumie około 20 imprez w sezonie!
Uwaga! Karnet nie obowiązuje na fazę Play-Off.

W cenę karnetu wliczone są wyłącznie mecze PGE Ekstraligi. Z kolei pozostałe – wymienione powyżej imprezy są bezpłatnym gratisem oferowanym w ramach karnetu (nie wchodzą w ewentualne rozliczenia – w ramach rekompensaty za mecze bez udziału publiczności, spowodowane obostrzeniami sanitarnymi).

Dodatkowo pragniemy poinformować, iż na II łuku naszego stadionu ulokowane będą sektory zwolnione z przyporządkowania do numeracji miejsc, tj. sektory: G-55, G-56, G-57, G-58 oraz G-59 (tzw. sektory rodzinne)! Na powyższych sektorach kibice do odwołania będą mogli zajmować dowolne miejsca, lecz zgodnie z aktualnymi na dany moment rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia.

Ważne! Niezmiennie osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich będzie przysługiwał bezpłatny wstęp na zawody. O formie odebrania bezpłatnej wejściówki na mecze będziemy informować przed rozpoczęciem sezonu w osobnej komunikacji.

Sprzedaż wejściówek prowadzona będzie w siedzibie klubu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00, a także poprzez platformę internetową eventim.pl

*Uwaga! Numeracja miejsc obowiązywać będzie wyłącznie w przypadku braku ograniczeń w zakresie przyjmowania kibiców na stadiony.