Najlepszy junior na świecie zostaje w Częstochowie!

Żużlowe okienko transferowe w Polsce dobiega końca. W ostatnich dniach poinformowaliśmy, że wszelkie formalności związane ze startem w barwach Eltrox Włókniarza w sezonie 2022 dopełnili: Leon Madsen, Fredrik Lindgren, Jonas Jeppesen, Bartosz Smektała, Kacper Woryna oraz Mateusz Świdnicki (więcej TUTAJ).

Na tym jednak nie koniec, ponieważ dziś możemy ogłosić, że kolejny sezon z lwem na plastronie spędzi najlepszy junior w Polsce, jak i na świecie, czyli Jakub Miśkowiak. W minionym sezonie Kuba ze średnią biegową na poziomie (1,965), uplasował się na 13. miejscu w rankingu najskuteczniejszych jeźdźców PGE Ekstraligi.

Znakomite wyniki naszego zawodnika przełożyły się również na wiele medali dla Włókniarza w zawodach młodzieżowych. Przypomnijmy, że „Lwy” z Miśkowiakiem w składzie zdobyły złoto Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów oraz srebro Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.

Dla Kuby nadchodzący rok będzie już czwartym z kolei w „biało-zielonych” barwach i ostatnim w gronie młodzieżowców. Tym samym życzymy naszemu juniorowi kolejnych sukcesów i samych „trójek” na żużlowych torach.