Andriej Rozaliuk wzmacnia drużynę “U24”!

Tegoroczny sezon żużlowy można już oficjalnie uznać za zakończony. Mimo że w kalendarzu brakuje oficjalnych imprez, to z korzystnej aury wciąż korzystają najmłodsi zawodnicy Włókniarza (więcej TUTAJ). Regularne treningi są również jednym ze sposobów przygotowania do rywalizacji w “Ekstralidze U24“, która zadebiutuje w przyszłym roku. Barwy “Lwów” będą reprezentować w tych zmaganiach jeźdźcy do dwudziestego czwartego roku życia, których w naszym klubie nie brakuje. Od dłuższego czasu jednym z nadrzędnych celów Włókniarza jest przecież sukcesywne szkolenie.

W związku z nowymi rozgrywkami już teraz możemy powitać na pokładzie naszego zespołu pochodzącego z Ukrainy – Andrieja Rozaliuka. Dotychczas ten zawodnik był związany z naszym klubem “kontraktem warszawskim”, jednak po rozmowach zdecydowano, że dostanie swoją szansę w drużynie “U24”.

Z tego miejsca warto przypomnieć, że Andriej w tym sezonie bardzo korzystnie zaprezentował się podczas I rundy Nice Cup w Ostrowie, gdzie z dorobkiem ośmiu punktów zajął siódme miejsce. Teraz z całą pewnością będzie miał jeszcze więcej okazji do regularnych startów.