Konferencja prasowa przed Prezentacją Drużyny

Już w najbliższy piątek (28 lutego) w Hali Sportowej Częstochowa odbędzie się oficjalna Prezentacja Eltrox Włókniarza na sezon 2020. Przypominamy, że trwa ciągle proces akredytacyjny na to wydarzenie. Wszystkich przedstawicieli mediów zainteresowanych otrzymaniem akredytacji na nie prosimy o przesłanie do 26 lutego 2020 roku do godziny 10:00 swoich danych na adres mailowy: media@wlokniarz.com. W treści wiadomości prosimy natomiast podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu, nazwę redakcji oraz rodzaj akredytacji o jaką Państwo wnioskujecie (prasa/foto). O przepustki medialne na Prezentację Drużyny starać mogą się wyłącznie osoby pełnoletnie.

Każda redakcja wnioskować może o maksymalnie dwie akredytacje na marcowe widowisko (nie dotyczy redakcji z umowami patronackimi). Jednocześnie informujemy, iż Biuro Prasowe Włókniarza Częstochowa zastrzega sobie prawo do odmowy przyznania akredytacji bez podania jakiegokolwiek powodu.

Osoby, które otrzymają akredytacje, będą mogły wziąć udział także w konferencji prasowej z udziałem całej drużyny, sztabu szkoleniowego, zarządu klubu oraz władz miejskich. Początek spotkania z mediami zaplanowano w dniu imprezy na Hali Sportowej Częstochowa punktualnie o godzinie 16:00.