Eltrox Włókniarz Częstochowa rozpoczął obóz kondycyjny

Dziś w Szklarskiej Porębie Eltrox Włókniarz Częstochowa rozpoczął tygodniowy obóz kondycyjny. Ostatnia prosta przygotowań mająca na celu zapewnienie zawodnikom optymalną formę fizyczną, która jak co roku odbędzie się pod czujnym okiem trenera Marka Cieślaka. Współpracować z zawodnikami będzie również odpowiedzialny za przygotowanie fizyczne Piotr Lichota.

Dziś jest jeszcze spokojnie, kadra spędza czas głównie na zakwaterowaniu oraz wspólnych rozmowach. Od jutra jednak sztab trenerów oraz zawodnicy rozpoczną właściwe zajęcia, które w tym roku zaplanowane zostały w terenie oraz na sali. Aktywność w terenie to przede wszystkim narty, czyli solidny wycisk od Marka Cieślaka, który pierwsze ślizgi zaliczył już w tym roku z żużlową reprezentacją Polski. Treningi, które odbyły się w tym samym ośrodku, do którego dotarli dziś biało-zieloni. Łatwo więc nie będzie, tym bardziej, znając nastawienie naszego szkoleniowca. Zawodnikom szykuje się niezły wycisk.

Do kadry Eltrox Włókniarza Częstochowa dołączy jutro Paweł Przedpełski. Zgodnie z ustaleniami ze szkoleniowcem ze zgrupowania zwolnieni zostali Leon Madsen oraz Jason Doyle.