Bilety na Prezentację Eltrox Włókniarza już dostępne!

Już 28 lutego startujemy z sezonem żużlowym 2020 w naszym mieście! Tego dnia w Hali Sportowej Częstochowa odbędzie się bowiem Prezentacja drużyny Eltrox Włókniarza. Na wydarzeniu, którego początek zaplanowano punktualnie na godzinę 18:00, pojawią się wszyscy zawodnicy “biało-zielonych”. Dodatkowo imprezę uświetni koncert gwiazdy muzycznej.

Pierwotnie na scenie pojawić miała się Sylwia Grzeszczak. Artystka ostatecznie z powodów prywatnych musiała zrezygnować z występu. W jej miejsce pojawi się jednak Patrycja Markowska – autorka takich hitów jak chociażby “Jeszcze raz”, “Zaćmienie serca”, czy też “Świat się pomylił”.

Organizatorzy imprezy oprócz samego przedstawienia żużlowców Eltrox Włókniarza oraz koncertu muzycznego planują także szereg innych atrakcji. Na holu hali znajdą się m. in. strefy animacji dla najmłodszych, fotobudka, dmuchańce dla dzieci, motoatrakcje, strefa instagramowa, malowanie twarzy oraz nielimitowany popcorn i wata cukrowa. Starsi kibice będą mogli z kolei obejrzeć modele samochodów, które zaprezentują czołowe częstochowskie salony. Nie zabraknie również zabaw i konkursów z nagrodami. Będzie to również okazja do zdobycia autografów i zdjęć z zawodnikami naszego klubu.

Dostępne już są bilety na to wydarzenie! Wejściówki, których ceny oscylują między 25 (trybuna górna) a 35 złotych (trybuna dolna), dostępne są już poprzez stronę Eventimhttps://www.eventim.pl/prezentacja-druzyny-eltrox-wlokniarz-cze-bilety.html?affiliate=TIA&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=2700948&kuid=578565&jumpIn=yTix  W klubie ich sprzedaż ruszy natomiast we wtorek (11 lutego). Za darmo wydarzenie obejrzą natomiast dzieci do lat 12-tu (urodzone w 2008 roku i później.

Punkty sprzedaży biletów na Prezentację Eltrox Włókniarza Częstochowa:
Sekretariat Włókniarza Częstochowa
ul. Olsztyńska 123/127 (wejście od ulicy Żużlowej)
od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00

Ceny biletów:
– Trybuna Górna – 25 zł
– Trybuna Dolna – 35 zł
Dzieci do lat 12 (urodzone w 2008 roku i później) wstęp bezpłatny.
Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich w sprawie wstępu na wydarzenie proszone są o kontakt na adres mailowy: niepelnosprawni@eventim.pl
Karnety nie obowiązują.