Eltrox sponsorem tytularnym Włókniarza!

We wtorek (14. stycznia) podczas specjalnie na tę okazję zwołanej konferencji prasowej przedstawiono nowego sponsora tytularnego Włókniarza Częstochowa! Z ogromną przyjemnością możemy poinformować, iż w najbliższym sezonie nasza drużyna w rozgrywkach PGE Ekstraligi startować będzie jako Eltrox Włókniarz Częstochowa. Podpisana umowa obowiązywać będzie przynajmniej do końca 2020 roku.

Nowy sponsor tytularny Włókniarza Częstochowa – firma Eltrox to kluczowy gracz w branży monitoringu, systemów alarmowych, automatyki domowej, sprzętu IT i wszelkiej elektroniki użytkowej, a bezpieczeństwo będące centrum jego działalności sprowadza się także do innych aktywności na rynku.

Poza szerokim i specjalistycznym asortymentem z rozbudowaną siecią sklepów stacjonarnych, oferuje także kompleksowe wsparcie fachowców na każdym etapie zakupu. Dla szukających kompleksowych rozwiązań, Eltrox oferuje możliwość montażu, a także atrakcyjne raty 0%.

„Eltrox, taniej i bezpieczniej” – to hasło odzwierciedlające wartości, którymi przedsiębiorstwo kieruje się w codziennej pracy, a jego przekaz stanowi gwarancję korzystnej inwestycji w bezpieczeństwo rodziny każdego klienta.

Zarząd Włókniarza Częstochowa SA serdecznie wita na pokładzie nowego sponsora tytularnego i jednocześnie dziękuje za dotychczasową współpracę firmie forBET – Zakłady Bukmacherskie, która przez ostatnie 2 lata widniała w nazwie “biało-zielonego” zespołu.