Rusza elektroniczna sprzedaż karnetów na mecze Włókniarza Częstochowa!

Już we wtorek (7 stycznia) o godzinie 14:00 na platformie Eventim.pl wystartuje sprzedaż elektroniczna karnetów na mecze Włókniarza Częstochowa na sezon 2020! Podczas zakupu każdy z fanów biało-zielonej drużyny wybrać będzie mógł swoje ulubione miejsce na stadionie i w komfortowych warunkach oglądać przez cały sezon zmagania na torze przy ulicy Olsztyńskiej.

Dodatkowo w siedzibie klubu wystartowała już sprzedaż karnetów złotych na nowy sezon. Tego typu całoroczne wejściówki kosztują 1950 zł, natomiast przygotowano spore zniżki dla osób, które posiadały je w poprzednim roku. Posiadacze karnetów złotych z sezonu 2019 za nową wejściówkę zapłacą bowiem tylko 1400 zł!

Link do elektronicznej sprzedaży biletów -> https://www.eventim.pl/tickets.html?fun=erdetail&doc=erdetaila&erid=2671864&affiliate=TIA&fbclid=IwAR2LCvL0t8KW05f7i679JN-vmFdgtYQ6UFj0C6tqGzZnoQkoLpeuZ0zJDZ8

Ceny biletów i karnetów w najbliższym sezonie kształtować się będą następująco:

Bilety:

Bilet normalny – 40 zł

Bilet ulgowy – 30 zł – przysługiwać będzie dzieciom i młodzieży uczącej się do 25. roku życia (osoby urodzone w 1995 roku i później) i emerytom powyżej 65. roku życia (osoby urodzone w 1955 roku i wcześniej) za okazaniem dokumentu upoważniającego do zniżki

Bilet dziecięcy bez gwarancji miejsca siedzącego – 1 zł – przysługiwać będzie dzieciom do 12. roku życia (osoby urodzone w 2008 roku i później) – obowiązuje na wszystkie sektory, z wyłączeniem sektora złotego VIP i srebrnego (trybuna centralna). Bilet nie gwarantuje miejsca siedzącego.

Bilet dziecięcy z przypisanym miejscem siedzącym – 10 zł – przysługiwać będzie dzieciom do 12. roku życia (osoby urodzone w 2008 roku i później) – obowiązuje na wszystkie sektory, z wyłączeniem sektora złotego VIP i srebrnego (trybuna centralna). Bilet upoważnia dziecko do zajęcia numerowanego miejsca siedzącego.

Bilet srebrny – 50 zł (dzieci do 7. roku życia zajmujące wyłącznie jedno miejsce siedzące wraz ze swoim opiekunem mają wstęp na ten sektor na podstawie biletu/karnetu dziecięcego).

*Klub zastrzega sobie prawo podwyższenia ceny biletów, dystrybuowanych w kasach stadionowych w dniu zawodów, z wyłączenie biletów dziecięcych. Ceny biletów w dniu meczu, których sprzedaż prowadzona będzie w systemie internetowym czy w pozostałych punktach sprzedaży nie będą podlegać tym zmianom.

Karnety:

Karnet normalny – 240 zł

Karnet ulgowy – 180 zł – przysługiwać będzie dzieciom i młodzieży uczącej się do 25. roku życia (osoby urodzone w 1995 roku i później) i emerytom powyżej 65. roku życia (osoby urodzone w 1955 roku i wcześniej) za okazaniem dokumentu upoważniającego do zniżki.

Karnet dziecięcy bez gwarancji miejsca siedzącego – 10 zł – przysługiwać będzie dzieciom do 12. roku życia (osoby urodzone w 2008 roku i później) – obowiązuje na wszystkie sektory, z wyłączeniem sektora złotego VIP i srebrnego (trybuna centralna). Karnet nie gwarantuje miejsca siedzącego.

Karnet dziecięcy z przypisanym miejscem siedzącym – 35 zł – przysługiwać będzie dzieciom do 12. roku życia (osoby urodzone w 2008 roku i później) – obowiązuje na wszystkie sektory, z wyłączeniem sektora złotego VIP i srebrnego (trybuna centralna). Karnet upoważnia dziecko do zajęcia numerowanego miejsca siedzącego.

Karnet srebrny – 300 zł – (dzieci do 7. roku życia zajmujące wyłącznie jedno miejsce siedzące wraz ze swoim opiekunem mają wstęp na ten sektor na podstawie biletu/karnetu dziecięcego).

Karnet złoty VIP – 1950 zł – sprzedaż tych karnetów prowadzona będzie wyłącznie w siedzibie klubu. Dla osób, które posiadały tego typu karnet w ubiegłym roku, klub przygotował dużą zniżkę. Po okazaniu ubiegłorocznego karnetu za nową wejściówkę zapłacić będzie trzeba tylko 1400 zł.

Przypominamy, że karnety obowiązują na wszystkie mecze ligowe rundy zasadniczej w sezonie 2020, a także na zawody młodzieżowe i turnieje indywidualne organizowane przez Polski Związek Motorowy na stadionie SGP Arena Częstochowa.