Karczewski czwarty w inauguracji IPP 250cc!

W czwartek (12 września) na torze w Rawiczu wystartowały zmagania o Indywidualny Puchar Polski w klasie 250cc. W zawodach z bardzo dobrej strony zaprezentował się Franciszek Karczewski. Reprezentant Włókniarza Częstochowa wywalczył bowiem 10 punktów i sklasyfikowany został na czwartej pozycji.

Wyniki:
1. Wiktor Przyjemski (BTŻ Polonia Bydgoszcz) (3,2,3,3) 11
2. Damian Ratajczak (KS Unia Leszno) (3,3,2,3) 11
3. Wiktor Rafalski (GKM Grudziądz) (1,3,3,3) 10
4. Franciszek Karczewski (Włókniarz Częstochowa) (2,3,3,2) 10
5. Oskar Paluch (KS Stal Gorzów) (3,3,W,3) 9
6. Krzysztof Lewandowski (GTM Start Gniezno) (2,1,3,3) 9
7. Mateusz Jabłoński (GTM Start Gniezno) (3,2,1,2) 8
8. Mateusz Panicz (WTS Wrocław) (3,1,2,2) 8
9. Mateusz Affelt (KS Toruń) (1,2,3,U) 6
10. Hubert Jabłoński (KS Unia Leszno) (0,2,2,2) 6
11. Seweryn Orgacki (GKM Grudziądz) (1,3,T,1) 5
12. Dawid Pecyna (KS Stal Gorzów) (2,1,2,D) 5
13. Patryk Nater (Unia Tarnów) (2,W,1,2) 5
14. Piotr Świercz (Unia Tarnów) (1,1,2,W) 4
15. Lech Chlebowski (KS PGG ROW Rybnik) (0,2,0,T) 2
16. Antoni Mencel (KS Unia Leszno) (2,W,-,-) 2
17. Dawid Rybak (WTS Sparta Wrocław) (0,0,U,1) 1
18. Jakub Staszewski (GKŻ Wybrzeże Gdańsk) (1,W,T,0) 1
19. Maksym Borowiak (KS Unia Leszno) (W,-,-,-) 0

Bieg po biegu:
1. M. Jabłoński, Lewandowski, Affelt, H. Jabłoński
2. Ratajczak, Mencel, Orgacki, Rybak
3. Przyjemski, Nater, Staszewski
4. Panicz, Pecyna, Świercz, Chlebowski
5. Paluch, Karczewski, Rafalski, Borowiak (W/2min)
6. Orgacki, Affelt, Świercz, Staszewski (W)
7. Paluch, M. Jabłoński, Panicz, Mencel (W)
8. Ratajczak, Chlebowski
9. Karczewski, H. Jabłoński, Pecyna, Nater (W)
10. Rafalski, Przyjemski, Lewandowski, Rybak
11. Affelt, Panicz, Paluch (W)
12. Lewandowski, Pecyna, Orgacki (T)
13. Karczewski, H. Jabłoński, Nater
14. Rafalski, Świercz, Rybak (U), Staszewski (T)
15. Przyjemski, Ratajczak, M. Jabłoński, Chlebowski
16. Ratajczak, Karczewski, Affelt (U), Pecyna (D)
17. Lewandowski, Nater, Świercz (W)
18. Paluch, Panicz, Rybak
19. Rafalski, Jabłoński, Orgacki, Staszewski
20. Przyjemski, Jabłonski, Chlebowski (T)

Wyniki za speedwaynews.pl