Grupa Mercedes-Benz Wróbel z Włókniarzem!

Zgodnie z hasłem – “Napędzamy Najlepszych” Grupa Mercedes-Benz Wróbel w sezonie 2019 razem z Włókniarzem Częstochowa! Jest nam niezmiernie miło, że taka firma, jak Mercedes-Benz na dobre zawitała na stadion przy ulicy Olsztyńskiej. Dzięki podpisanej umowie współpracy z Grupą Mercedes-Benz Wróbel na stadionie pojawi się wiele akcentów marki Mercedes. Między innymi przed meczami ligowymi zawodnicy obu drużyn do prezentacji podwożeni będą samochodami marki Mercedes.

Dzięki umowie partnerskiej klub i zawodnicy na określonych zasadach korzystać będą na co dzień z samochodów i serwisu naszego Partnera.

Najważniejsze jest jednak to, że kibice biało-zielonych, którzy udadzą się do mieszczącego się w Poczesnej pod Częstochową, salonu Mercedes-Benz, należącego do Grupy Wróbel, mogą liczyć na szereg atrakcyjnych promocji.


Grupa Wróbel to niezwykle ceniona marka, utytułowana w wielu prestiżowych konkursach – m.in. Diamenty Forbesa 2019 oraz tytuł Lidera Polskiego Biznesu nadawany przez Business Centre Club, zaangażowana w inicjatywy społeczne, edukacyjne, będąca stałym partnerem logistycznym wielu wydarzeń kulturalnych. Grupa Wróbel to także mecenas sportu, który od wielu lat wspiera Maję Włoszczowską – dwukrotną wicemistrzynię olimpijską w kolarstwie górskim, Falubaz Zielona Góra, forBET Włókniarz Częstochowa i drużynę siatkarska VolleyWrocław.
Sieć salonów i serwisów Grupy Wróbel to obecnie 9 oddziałów Mercedes-Benz (Wrocław, Opole, Jelenia Góra, Pietrzykowice, Lubin, Zielona Góra, Częstochowa i Straszyn k. Gdańska), trzy oddziały Mazdy (Opole, Lubin i podwrocławska Długołęka) oraz Centrum Blacharsko-Lakiernicze w Pietrzykowicach k. Wrocławia.