Bilety na prezentację drużyny także w aplikacji mPay

Bilety na nadchodzącą wielkimi krokami Prezentację forBET Włókniarza Częstochowa można kupić także bez wychodzenia z domu, korzystając z aplikacji mPay.

Aplikacja mPay jest dobrze znane wielu kibicom – już od kilku sezonów można używać jej do szybkiego i wygodnego kupowania biletów na mecze Włókniarza. Rozwiązanie pozwala też m.in. kupować bilety komunikacji miejskiej i płacić telefonem za parkowanie. Teraz do mPay trafiły wejściówki na Prezentację forBET Włókniarza Częstochowa, która odbędzie się 22 lutego (piątek) w Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej 4.

Aplikacja mPay jest darmowa i dostępna do pobrania w sklepach Google Play oraz App Store.

Jak kupować bilety i okazywać je do kontroli?
1. Uruchom aplikację w telefonie i dotknij kafelka „Bilety sport”
2. Wybierz jeden z dostępnych biletów na Prezentację forBET Włókniarza Częstochowa:
a) Trybuna Dolna – 30,00 zł
b) Trybuna Górna – 15,00 zł
3. Określ liczbę kupowanych
4.  Potwierdź płatność

Wszystkie zakupione bilety zostają automatycznie zapisane w aplikacji i są dostępne w zakładce „Kontrola biletów”. Bilety nie wymagają aktywacji, a do ich wyświetlania nie jest potrzebne łączenie się z Internetem.

W przypadku pytań lub chęci otrzymania dodatkowych wskazówek zachęcamy do  kontaktu z Biurem Obsługi Klienta mPay: e-mail bok@mpay.com.pl, tel. +48 34 390 55 57 (infolinia czynna od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 18:00).