Konkursy dla Kibiców podczas Prezentacji Drużny

Już w najbliższą niedzielę (4 marca) w Hali Sportowej Częstochowa wspólnie przywitamy sezon żużlowy 2018! Tego dnia punktualnie o godzinie 17:00 rozpocznie się bowiem Prezentacja Drużyny forBET Włókniarza Częstochowa. Impreza połączona będzie z koncertem zespołu VIDEO. To jednak nie koniec atrakcji, jakie dla Was przygotowaliśmy.

Tuż po zakończeniu widowiska do Waszej dyspozycji będzie cała drużyny forBET Włókniarza Częstochowa. Zawodnicy na holu Hali rozdawać będą autografy, a także pozować do wspólnych zdjęć. Ponadto podczas prezentacji wygrać będzie można atrakcyjne nagrody, jak chociażby: vouchery od firmy Silvex, zajmującej się sprzedażą biżuterii, karnety na mecze w Częstochowie w sezonie 2018, gadżety klubowe oraz upominki przekazane przez naszych żużlowców.

Przy okazji przypominamy, iż wciąż prowadzona jest sprzedaż wejściówek na niedzielne wydarzenie. Ich ceny wynoszą 15 (Trybuna Górna) i 30 zł (Trybuna Dolna i Parkiet). Bilety zakupić można natomiast w siedzibie klubu, w sklepie komputerowym Pat-Rox oraz poprzez aplikację mobilną mPay.