Kup bilet na Prezentację telefonem i zgarnij 3 zł na parkowanie

Bilety na tegoroczną Prezentację forBET Włókniarza Częstochowa są już dostępne w aplikacji mPay płatności mobilne. Ich ceny są takie same jak w pozostałych punktach sprzedaży. Dodatkowo za każdy bilet kupiony w aplikacji otrzymasz 3 zł do wykorzystania na parkowanie w mieście.

Jak zacząć korzystać z mPay?
Żeby pobrać aplikację mPay płatności mobilne, wystarczy uruchomić w komórce przeglądarkę internetową i wpisać w niej adres www.app.mpay.pl. Inny sposób na pobranie mPay to odwiedzenie sklepu za aplikacjami Google Play lub AppStore. Podczas pierwszego uruchomienia aplikacja przeprowadzi Cię przez krótki proces rejestracji.

Metody płatności w aplikacji
Za bilety w mPay możesz płacić podłączoną do aplikacji kartą płatniczą lub za pomocą środków, którymi wcześniej zasiliłeś swoją elektroniczną portmonetkę (np. przelewem bankowym).

Szczegółowe informacje na temat tego, jak podłączy kartę i zasilić elektroniczną portmonetkę można znaleźć na stronie internetowej mPay.

Jak kupować bilety telefonem?
1. Uruchom mPay w telefonie i wejdź do zakładki „Bilety sport”
2. Wybierz jeden z dostępnych biletów: „Sektor dolny + parkiet” lub „Sektor górny”.
3. Określ liczbę biletów.
4. Wybierz metodę płatności i potwierdź zakup.

Bezpośrednio po zakupie bilety zostają zapisane w aplikacji. Żeby je wyświetlić, wystarczy wejść do zakładki „Kontrola biletów”. Możesz to zrobić nawet wtedy, gdy telefon nie ma aktywnego połączenia z Internetem.

Regulamin Promocji „Bilet na Włókniarz w komórce – 3zł na parking w mieście”