Juniorzy Włókniarza pojadą w finałach mistrzostw Polski

Drużyna seniorska Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa zakończyła już zmagania w tegorocznym sezonie. Beniaminek rozgrywek PGE Ekstraligi zajął bowiem wysokie, piąte miejsce w tabeli najsilniejszej żużlowej ligi świata. W przeciwieństwie do seniorów, na brak startów w drugiej części tego miesiąca narzekać nie powinni ich młodsi koledzy. Nasi juniorzy wywalczyli wszak awans do dwóch finałów mistrzostw Polski.

22 września biało-zieloni pojadą do Rybnika, gdzie powalczą o jak najlepszy rezultat w finałowej batalii o Młodzieżowe Mistrzostwo Polski Par Klubowych. Oprócz młodych Lwów i reprezentantów gospodarzy na stadionie przy ulicy Gliwickiej zaprezentują się także następujące duety: Fogo Unia Leszno, Get Well Toruń, Zdunek Wybrzeże Gdańsk, Betard Sparta Wrocław i Orzeł Łódź.

Z kolei 26 września Get Well Toruń będzie gospodarzem finału Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Oprócz gospodarzy i oczywiście częstochowskich młodzieżowców na Motoarenie wystartują: Cash Broker Stal Gorzów, Fogo Unia Leszno, Betard Sparta Wrocław, Zdunek Wybrzeże Gdańsk i MRGARDEN GKM Grudziądz.