Znana obsada Gali Lodowej oraz formuła zawodów

28 stycznia o godz. 16:00 na lodowisku przy ul. Boya-Żeleńskiego odbędzie się XV edycja częstochowskiej Gali Lodowej. Znamy obsadę sobotnich zawodów oraz sposób w jaki zostaną one rozegrane.

W nieco innej odmianie speedwaya zobaczymy dziewięciu zawodników, którzy w rundzie zasadniczej odjadą 12 biegów. W każdej gonitwie wystąpi trójka uczestników. Następnie odbędzie się wyścig barażowy z udziałem zawodników z miejsc 3-6. Dwójka najlepszych z tego biegu pojedzie w finale z dwójką najlepszych po fazie zasadniczej.

Lista startowa XV edycji Gali Lodowej:
1. Hubert Łęgowik
2. Richard Geyer
3. Adrian Bialk
4. Bartosz Świącik
5. Michał Gruchalski
6. Ronny Weis
7. Artur Czaja
8. Wojciech Lisiecki
9. Mateusz Kowalczyk

Ponadto w przerwach między biegami odbędą się dwa półfinałowe wyścigi oraz finał zawodników z klubu crossowego MKS Tryb Częstochowa, w barwach których wystąpią:
1. Mateusz Sobierski
2. Tomasz Dróżdż
3. Robert Dzieło
4. Michał Kołodziejczyk
5. Jakub Gutowski
6. Wojciech Bartosz
7. Konrad Skórniewski
8. Marcin Zajdel

Nie zabraknie także pokazowych występów miniżużlowców Lwiątek Częstochowa, a przed rozpoczęciem turnieju kibice będą mogli zobaczyć pokaz częstochowskiej grupy freestyle na łyżwach Ice Hypnotists.

Początek zawodów: godzina 16:00, wstęp – bilet 15 zł, karnety obowiązują, dzieci do lat 12-tu wstęp wolny.
Cena programu: 3 zł

Wejście na lodowisko dla kibiców od godziny 15:15, w dniu Gali bilety w sprzedaży będą wyłącznie w kasach lodowiska (od godziny 10:00) oraz w sklepie komputerowym Pat-Rox (od 10:00 do 14:00).

Bilety z konkursów dla kibiców do odbioru będą w dniu zawodów w biurze prasowym, które zlokalizowane będzie w budynku lodowiska (od godziny 14:45 do 16:00).

Sponsorem głównym zawodów jest firma KantorOnline.