Informacje organizacyjne przed meczem z Polonią Piła

Już w najbliższą niedzielę (11 września) na stadionie SGP Arena Częstochowa odbędzie się spotkanie pomiędzy Eko-Dir Włókniarzem a Polonią Piła. Początek pojedynku w ramach ostatniej już XVIII rundy Nice Polskiej Ligi Żużlowej zaplanowano punktualnie na godzinę 15:30 (próba toru).

W dniu meczu sprzedaż biletów prowadzona będzie wyłącznie w klubie oraz w kasach wokół stadionu. W siedzibie klubu wejściówki zakupić będzie można od godziny 9:00 do 15:45. Ponadto od 14:00 bilety sprzedawane będą w kasach stadionowych. Również o tej samej godzinie nastąpi otwarcie bram dla kibiców (bramy wejściowe od ulicy Olsztyńskiej, Orlik-Ruckemanna, Marysia i Żużlowej).

Osoby, które zakupiły bilety drogą elektroniczną, wejść na stadion będą mogły głównym wejściem (od ulicy Orlik-Ruckemanna). Tą samą bramką na stadion dostaną się również osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózkach inwalidzkich, oraz rowerzyści.

Biuro prasowe podczas niedzielnego pojedynku zlokalizowane będzie w holu budynków klubowych i funkcjonować będzie w godzinach 14:00-15:45. W nim wydawane będą również bezpłatne wejściówki dla osób, które wygrały przedmeczowe konkursy.

Jednocześnie informujemy, iż podczas spotkania zakupić będzie można klubowe gadżety. Dostępne będą one w domku, znajdującym się tuż przy głównych wejściach na stadion, oraz na stoisku na koronie w pobliżu wieży sędziowskiej.

Na koronie stadionu zlokalizowane będą również punkty gastronomiczne dla kibiców.

Harmonogram spotkania Eko-Dir Włókniarz Częstochowa – Polonia Piła:
9:00-15:45 – sprzedaż biletów w klubie,
14:00 – rozpoczęcie sprzedaży biletów w kasach stadionowych oraz otwarcie bram wejściowych dla kibiców (wejścia koroną stadionu),
15:30 – próba toru,
15:45 – prezentacja,
16:00 – start do pierwszego wyścigu.

Ceny biletów:
– sektor centralny – 35 zł,
– normalny – 25 zł,
– ulgowy – 20 zł,
– program – 5 zł,
– wstęp wolny – osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich oraz osoby do lat 18-tu (urodzone w 1998 roku i później) po okazaniu przy wejściu dokumentu tożsamości (np. legitymacja szkolna).

Awizowane składy:
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa:
9. Sebastian Ułamek
10. Artur Czaja
11. Nicolai Klindt
12. Jacob Thorssell
13. Daniel Jeleniewski
14. Oskar Polis

Polonia Piła:
1. Bjarne Pedersen
2. Wadim Tarasienko
3. Michał Szczepaniak
4. Piotr Świst
5. Norbert Kościuch
6. Arkadiusz Pawlak

plakat_ckm_polonia