Piękni i Młodzi z największymi hitami podczas prezentacji

Łomżyńska formacja “Piękni i Młodzi” znana z wybuchowych i energicznych hitów jak np. “Niewiara“, “Zastanawiam się“, “Jedno słowo” czy “Ona jest taka cudowna” to kolejny zespół, który uświetni swoim występem prezentację zawodników Eko-Dir Włókniarza Częstochowa. Ta odbędzie się 4 marca (piątek) w Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej.

Zespół powstał w 2012 roku i już może pochwalić się sukcesami. Ich przebój “Niewiara” w plebiscycie TV Disco i Radia Disco Party został wybrany Hitem Roku 2013. Liderką formacji jest wokalistka Magdalena Narożna. Charakteryzuje się chrypliwym, niskim i bardzo swoistym głosem, ognistym temperamentem i słowiańską urodą. Na scenie towarzyszy jej dwójka mężczyzn – Dawid, na co dzień mąż Magdy oraz Daniel Wilczyński, najmłodszy w zespole wokalista, zajmujący się także m.in. pisaniem tekstów piosenek.

“Piękni i Młodzi” startowali również w popularnym programie telewizyjnym – Must Be The Music. Jako pierwsi z branży disco polo dotarli aż do finału! Grają kilka koncertów tygodniowo, na brak zajęć narzekać więc nie mogą. Kluby lub też miejsca festiwalowe są wypełnione po brzegi, gdy są na scenie. Trudno znaleźć w ich kalendarzu wolny termin, ale gdy się takowy znajdzie, lubią go spędzać ze swoimi dziećmi. Zgłosili także swoją propozycję – “Na serca dnie” do startu w konkursie Eurovision 2016. Niestety, tym razem nie udało im się zakwalifikować się do krajowej preselekcji.