Need For Strings zagra na prezentacji drużyny

Termin prezentacji drużyny Eko-Dir Włókniarza Częstochowa, która będzie miała miejsce w Hali Sportowej przy ul. Żużlowej już 4 marca (piątek), zbliża się wielkimi krokami. Na to wydarzenie przygotowano wiele atrakcji. Jedną z nich będzie zespół Need For Strings.

need_for_stringsZałożycielką NFS jest Marta Sitek, która jednocześnie pełni rolę lidera i managera. Stworzyła ona niezwykły zespół, łączący moc muzyki rockowej z dźwiękami klasycznych instrumentów smyczkowych, którą zdobyła w trakcie wielu lat pracy gry na wiolonczeli. O założeniu go marzyła już od studiów wiolonczelowych.

Zespół tworzą dwie dziewczyny. Jedna z nich gra na wiolonczeli, a druga na skrzypcach. Ich występ powinien przypaść do gustu zwolennikom mocniejszych dźwięków. Łączą one subtelne kobiece piękno z siłą muzyki rockowej. Wykonują covery piosenek zespołów takich jak Nirvana, AC/DC czy Iron Maiden. Jeżdżą z koncertami po całej Polsce, jak i Europie.

Ich występ będzie miał miejsce przed główną częścią tego wieczoru, jaką jest prezentacja zawodników Eko-Dir Włókniarz Częstochowa.

Poniżej prezentujemy jeden z utworów w wykonaniu dziewcząt.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=961216453962350&id=447558815328119