Coraz bliżej do prezentacji drużyny!

Coraz większymi krokami zbliża się termin prezentacji drużyny Eko-Dir Włókniarz Częstochowa na sezon 2016. Do wydarzenia, na którym pojawi się cały podstawowy skład „biało-zielonych”, dojdzie bowiem już 4 marca (piątek).

W związku ze zwiększeniem liczby atrakcji podczas prezentacji, zmianie uległa godzina jej rozpoczęcia. Ostatecznie początek imprezy nastąpi punktualnie o 18:00. Poprowadzą ją natomiast znani dziennikarze żużlowi: Daria Kabała-Malarz oraz Tomasz Lorek.

Kibice, którzy 4 marca wybiorą się do Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej, rzeczywiście nie będą mogli narzekać na brak atrakcji. Oprócz „Lwów” na scenie zaprezentują się wszak aż 4 zespoły muzyczne.

Jako support zagra częstochowska grupa “YellowPot”, natomiast tuż po niej wystąpi znany oraz lubiany zespół “Piękni i Młodzi”. Głównym punktem części muzycznej imprezy będą z kolei dziewczyny z ukraińskiej grupy “Mirami”. Ich debiutancki krążek „Miramimania” z przebojem „Sexualna” uzyskał w 2011 roku w naszym kraju status złotej płyty.

Miłośnikom mocniejszej muzyki do gustu przypaść powinien natomiast występ duetu “Need For Strings”, który będzie miał miejsce tuż przed główną częścią imprezy. Dziewczyny na instrumentach smyczkowych grają wszak covery takich zespołów, jak chociażby: “Metallica”, “Nirvana”, czy “AC/DC”.

prezentacja_ckm2016

O kolejnych szczegółach dotyczących prezentacji drużyny Eko-Dir Włókniarz Częstochowa informować będziemy na bieżąco. Już dziś natomiast przedstawiamy ceny biletów, które do sprzedaży trafią w najbliższy poniedziałek (29 lutego):
Bilet złoty (miejsca siedzące przy scenie) – 35 zł
Trybuna dolna – 25 zł
Trybuna górna (normalny) – 15 zł
Trybuna górna (ulgowy – dzieci, młodzież szkolna i studenci na podstawie ważnej legitymacji do lat 25 – osoby urodzone w 1991 roku i później) – 10 zł
Dzieci do lat 12-tu (osoby urodzone w 2004 roku i później) wstęp bezpłatny (wyłącznie na trybunę górną).