mPay- nowy sponsor drużyny na pokładzie!

Niezmiernie miło nam poinformować, że do grona sponsorów Włókniarza Częstochowa dołączyła firma mPay – wiodący polski dostawca rozwiązań z obszaru m-płatności.

Z ogromną niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie sezonu 2016, tym bardziej że zarówno w gronie naszych pracowników, jak i wśród Użytkowników naszej aplikacji znajdują się wierni kibice Włókniarza. Podjęcie przez nas współpracy sponsorskiej jest dla nas wyróżnieniem i sukcesem – mówi prezes spółki Maciej Orzechowski.

logolargempaymPay działa na rynku od 2003 roku, tworząc i rozwijając innowacyjne instrumenty umożliwiające realizację transakcji finansowych za pomocą telefonów komórkowych. Flagowym produktem spółki jest aplikacja „mPay płatności mobilne” umożliwiająca m.in. kupowanie biletów komunikacyjnych czy regulowanie należności za płatne parkowanie, które cieszą się dużą popularnością wśród Częstochowian oraz cyfrowy portfel do przechowywania kart płatniczych.

Będąc najdłużej działającym krajowym dostawcą rozwiązań dla płatności mobilnych, mPay S.A. łączy bogate doświadczenie i wiedzę ekspercką z najnowszymi technologiami, idealnie wpisując się w bieżące trendy rynkowe, odpowiadając na oczekiwania użytkowników i wyznaczając standardy w branży.

Wartym podkreślenia jest fakt, że choć siedziba spółki znajduje się w stolicy, to większość działań operacyjnych prowadzonych jest w Częstochowie, stąd duże zaangażowanie mPay w działania lokalne. Wierzymy, że podjęcie działań sponsorskich to dobry początek współpracy, która zaowocuje nie tylko wsparciem dla klubu, ale też przygotowaniem wygodnych rozwiązań dla kibiców. Życzymy Włókniarzowi wielu sukcesów, a dobór zawodników, profesjonalne podejście klubu oraz dobre przygotowanie dają nam pewność, że czeka nas pełen emocji sezon – podkreśla Judyta Kowalczyk odpowiedzialna za marketing w spółce.

Zadowolenia z rozpoczęcia współpracy z firmą mPay nie kryją również przedstawiciele Włókniarza. – Cieszymy się, że do grona naszych darczyńców dołączyło kolejne nowe przedsiębiorstwo. Mamy nadzieję, że nasza współpraca przyniesie wiele korzyści nie tylko dla obydwu stron, ale również dla naszych fantastycznych Kibiców – przyznał menadżer Michał Finfa, który we Włókniarzu koordynuje pracę działu marketingu.