Informacje organizacyjne przed meczem z ebut.pl Stalą Gorzów

W piątek (5 lipca ) na Krono-Plast Arenieodbędzie się spotkanie w ramach 10.kolejki PGE Ekstraligi, w którym KRONO-PLAST Włókniarz Częstochowa zmierzy się z Ebut.pl Stałą Gorzów .

Początek zawodów zaplanowano punktualnie na godzinę 18:00 (start do pierwszego wyścigu).

17:30– próba toru,
17:45– oficjalna prezentacja,
18:00– start do 1. biegu.
Bilety są dostępne “online” na EVENTIM.PL (TUTAJ).
Uwaga! W dniu meczu wyjątkowo nieczynna będzie kasa od ulicy Olsztyńskiej.

Sektory A13-D34 oraz D42-G54 – miejsca numerowane, cena 45,00 zł normalny, 35,00 zł ulgowy.
Sektory G55-G59 – miejsca nienumerowane, cena 45,00 zł normalny, 35,00 zł ulgowy.
Trybuna Centralna sektory 35, 36, 40, 41 – miejsca numerowane,cena 90,00 zł.

– Przypominamy, że ceny biletów w dniu zawodów zakupione w kasach przystadionowych będą 10 zł droższe. Nie dotyczy to biletów zakupionych online.
– Dzieci do 12 roku życia wstęp bezpłatny, za wyjątkiem Trybuny Centralnej i VIP. Tam wstęp bezpłatny przysługuje dzieciom do 6 roku życia.
– Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich wstęp bezpłatny Bramą Główną lub Bramą VIP.
– Cena programu zawodów to 15 zł. Do nabycia przy wejściach na stadion oraz w punktach z gadżetami.

Kasy rozpoczną sprzedaż wejściówek od godziny 16:00 (lokalizacja kas: główna od ul. Orlik-Rückemanna, od ul. Marysia, oraz ul. Żużlowa).

Program zawodów – w cenie 15 PLN możliwy będzie do zakupienia w punktach z gadżetami, które znajdują się na koronie stadionu (okolice 1. łuku), przy wejściu głównym na koronę (drewniany domek), w dodatkowych punktach przy wejściu głównym i od ul. Marysia, a także w sektorze gości. Dodatkowo będzie można go nabyć w kasie klubowej. W punktach z gadżetami można również zakupić oficjalne akcesoria i odzież KRONO-PLAST Włókniarza Częstochowa. Ponadto na koronie stadionu zlokalizowane będą punkty gastronomiczne dla kibiców, w których można płacić zarówno kartą, jak i gotówką.

Otwarcie bram stadionu – godzina 16:00

Dzieci do 12 roku życia – (urodzone w 2012 roku i później), pod opieką osoby dorosłej uprawnione są do bezpłatnego wejścia na mecz (bez gwarancji miejsca siedzącego). W przypadku chęci nabycia określonego miejsca dla dziecka, należy zakupić bilet ulgowy. Kibicom, którzy posiadają bilety ulgowe, przypominamy o konieczności posiadania dokumentu uprawniającego do skorzystania ze zniżki. Bilety ulgowe przysługują osobom do 25 roku życia oraz osobom, które ukończyły 65 lat. Niepełnosprawni poruszający się na wózkach inwalidzkich na obiekt będą mogli dostać się poprzez bramę główną oraz wejście “VIP” (od ul. Żużlowej). Przypominamy, że wstęp dla osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich jest darmowy.

Biuro prasowe – będzie czynne od godziny 14:00 do 19:00

LION ZONE – strefa Lwa, w której nasza maskotka w towarzystwie Leona Madsena będzie w piątek czekać na wszystkich kibiców KRONO-PLAST Włókniarza Częstochowa! Lion Zone umiejscowiona będzie od strony parku technicznego. Do wspólnej rozmowy, zdobycia autografu lub zrobienia pamiątkowego zdjęcia z naszymi niedzielnymi gośćmi zapraszamy w godzinach 15:30 – 16:00.
-przy wejściu głównym koło domku z gadżetami będzie zorganizowana strefa animacji dla najmłodszych kibiców. Zapraszamy wszystkich chętnych do zabawy z animatorkami oraz do skorzystania z klubowego dmuchańca.

Na Krono-Plast Arena można wnieść rower oraz kask. Przy wejściach od ulicy Orlik-Ruckemanna oraz wejściu przez parking VIP umiejscowione są stojaki na rowery.

Na Krono-Plast Arenie obowiązuje numeracja miejsc, zgodnie z informacją na bilecie.

Sektory rodzinne (brak numeracji miejsc) – od G55 do G59.

UWAGA! Dodatkowo przypominamy o niezajmowaniu ciągów komunikacyjnych oraz schodów. Niezastosowanie się do regulaminu obiektu może skutkować karą finansową.

Do zobaczenia!