Rozpoczynamy akcję dla zwierzaków – #BiałoZielonaRodzinaPomaga

Zachęcamy wszystkich kibiców Włókniarza Częstochowa do włączenia się do akcji #BialoZielonaRodzinaPomaga, której celem jest zbiórka karmy oraz środków czystości dla zwierząt z częstochowskiego schroniska przy ul. Gilowej 44/46. Zwierzęta przebywające w schronisku bardzo często zmagają się ze stresem oraz większymi lub mniejszymi problemami ze zdrowiem. Mając to na względzie, uprzejmie prosimy, aby dostarczona przez Państwa karma była co najmniej średniej jakości. 

W razie wątpliwości związanych z wyborem rodzaju karmy: sucha lub morka zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem. Sprawdzając stan zapasów, będziemy mogli właściwie reagować i dostarczyć do schroniska zróżnicowaną karmę pod względem jakości i rodzaju.

Dla Kibiców, którzy wesprą akcję, przygotowaliśmy w nagrodę kalendarz planszowy na sezon 2024!

Zbiórka potrwa od 1 do 14 grudnia.

Podarunki w postaci karmy i potrzebnego wyposażenia dla schroniska przekazać można do naszych siedzib: 

  • Biuro klubu przy ul. Olsztyńskiej 123/127 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.
  • Sklep Włókniarz Speedway Shop w Galerii Jurajskiej przy al. Wojska Polskiego 207 w Częstochowie od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 22:00.
  • Wybrane punkty sieci sklepów całodobowych Mocny Nocny: al. Najświętszej Maryi Panny 27, ul. Bohaterów Katynia 25a, ul. Bohaterów Katynia 16, ul. Brzozowa 7, al. Niepodległości 27.