Mieszko Mudło zwycięża w Turnieju o Puchar Prezydenta Częstochowy

Mieszko Mudło (BTŻ Polonia Bydgoszcz) zwyciężył w dzisiejszym Turnieju Indywidualnym o Puchar Prezydenta Częstochowy. Drugi był Krzysztof Harendarczyk (MKMŻ Rybki Rybnik), z kolei na najniższym stopniu podium stanął Wiktor Klecha (MKMŻ Rybki Rybnik).

Włókniarz Częstochowa w niedzielnych zawodach reprezentowała trójka miniżużlowców: Jakub Plutowski, Alan Kielan oraz Adam Syguda. Najlepiej z Biało-Zielonych spisał się Jakub Plutowski, który zajął 4. miejsce. Warto jednak podkreślić, że Plutowski po 4 biegach miał na swoim koncie komplet zwycięstw. Niestety w biegu finałowym minął linię mety na ostatnim miejscu. Jeśli chodzi o pozostałą dwójkę naszych miniżużlowców, to Alan Kielan był 19. natomiast Adam Syguda 16.