Informacje organizacyjne przed meczem z For Nature Solutions KS Apatorem Toruń

Już w najbliższą niedzielę (24 września) na Arenie zielona-energia.com odbędzie się rewanżowe spotkanie o brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski w sezonie 2023. TAURON Włókniarz Częstochowa zmierzy się z For Nature Solutions KS Apatorem Toruń. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 16:00 (start do pierwszego wyścigu)

15:30 – próba toru,
15:45 – oficjalna prezentacja,
16:00 – start do 1. biegu.

Bilety są dostępne “online” na EVENTIM.PL (TUTAJ).

Podczas meczu sektorami rodzinnymi (miejsca bez numeracji) będą A11A12 (wyjście z 1. łuku).

Ceny biletów w kasach stadionowych w dniu meczu (ceny z przedsprzedaży dostępne na platformie EVENTIM):

  • Normalny – 60 zł
  • Ulgowy – 50 zł
Sektor gości.
  • Bilet normalny: 50 zł – brak ulg. UWAGA! Zakup biletu tylko online. Sprzedaż biletów na sektor gości nie będzie prowadzona.
  • Dzieci do lat 6 na sektor gości wstęp bezpłatny.

Trybuna centralna – 130 PLN (na trybunę centralną wstęp dla dzieci do 6 roku życia jest darmowy, jeśli opiekun ma odpowiedni bilet).

Sprzedaż biletów w klubie w dniu meczowym: 09:00 – 15:45.

Kasy rozpoczną sprzedaż wejściówek od godziny około 14:00 (lokalizacja kas: główna od ul. Orlik-Rückemanna, od ul. Marysia, od ul. Olsztyńskiej oraz ul. Żużlowa, gdzie będzie prowadzona jedynie sprzedaż programów meczowych).

Program zawodów – w cenie 15 PLN możliwy będzie do zakupienia w punktach z gadżetami, które znajdują się na koronie stadionu (okolice 1. łuku), przy wejściu głównym na koronę (drewniany domek), w dodatkowych punktach przy wejściu głównym i od ul. Marysia, a także w sektorze gości. Dodatkowo będzie można go nabyć w kasie klubowej. W punktach z gadżetami można również zakupić oficjalne akcesoria i odzież TAURON Włókniarza Częstochowa (sklep “online” – TUTAJ). Ponadto na koronie stadionu zlokalizowane będą punkty gastronomiczne dla kibiców, w których można płacić zarówno kartą, jak i gotówką.

Otwarcie bram stadionu – nastąpi około godziny 14:30.

Dzieci do 12 roku życia – (urodzone w 2011 roku i później), pod opieką osoby dorosłej uprawnione są do bezpłatnego wejścia na mecz (bez gwarancji miejsca siedzącego). W przypadku chęci nabycia określonego miejsca dla dziecka, należy zakupić bilet ulgowy. Kibicom, którzy posiadają bilety ulgowe, przypominamy o konieczności posiadania dokumentu uprawniającego do skorzystania ze zniżki. Bilety ulgowe przysługują osobom do 25 roku życia oraz osobom, które ukończyły 65 lat. Niepełnosprawni poruszający się na wózkach inwalidzkich na obiekt będą mogli dostać się poprzez bramę główną oraz wejście “VIP” (od ul. Żużlowej). Przypominamy, że wstęp dla osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich jest darmowy.

Biuro prasowe – będzie czynne od godziny 14:00 do 16:00

Strefa dla dzieci będzie czynna od godziny 14:30. Na wszystkie zainteresowane dzieci czeka mnóstwo atrakcji:

  • Opieka animatorek
  • Malowanie twarzy
  • Kolorowanie żużlowych obrazków
  • Dmuchaniec
  • Balony

Na Arenę zielona-energia.com można wnieść rower oraz kask.

Na Arenie zielona-energia.com obowiązuje numeracja miejsc, zgodnie z informacją na bilecie. Sektory rodzinne (brak numeracji miejsc) – A11, A12.

UWAGA! W związku z utrudnieniami związanymi z przebudową dróg w Częstochowie, zwracamy się do Państwa z prośbą o jak najwcześniejsze zaplanowanie przybycia na Arenę zielona-energia.com. Przypominamy, że otwarcie bram stadionu nastąpi o godzinie około 14:30

UWAGA! Dodatkowo przypominamy o niezajmowaniu ciągów komunikacyjnych oraz schodów. Niezastosowanie się do regulaminu obiektu może skutkować karą finansową.

Do zobaczenia!