Młodzieżowe ściganie w środę w Częstochowie

Już w najbliższy wtorek ruszają zmagania ćwierćfinałowe Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Ekipa Włókniarza Częstochowa uzyskała przepustkę do tego szczebla rozgrywek i w swojej grupie rywalizować będzie z Apatorem Toruń, Falubazem Zielona Góra oraz zespołem z Czech. Biało-zieloni zmagania rozpoczną w Zielonej Górze, natomiast już w środę (26. lipca) zawody rozegrane zostaną na Arenie zielona-energia.com. Początek imprezy zaplanowano punktualnie na godzinę 17:00.

Wstęp na nią będzie możliwy po zakupieniu biletów w cenie 15 zł. Za darmo zmagania obejrzą natomiast posiadacze karnetów oraz dzieci do 12-tego roku życia. 2 zł wyniesie z kolei cena programu zawodów. Wejście na stadion możliwe będzie od godziny 16:00 bramą główną od ulicy Orlik-Ruckemanna oraz bramą od parkingu VIP.

Środowe zmagania będą miały charakter 20-biegowego czwórmeczu. Barw Włókniarza Częstochowa bronić będą następujący zawodnicy: Kacper Halkiewicz, Franciszek Karczewski, Szymon Ludwiczak oraz Szymon Wolski. Emocji na pewno nie zabraknie!

Awizowane składy:
Włókniarz Częstochowa
1. Kacper Halkiewicz
2. Franciszek Karczewski
3. Szymon Ludwiczak
4. Szymon Wolski

Czech ACCR Junior Team
5. Jaroslav Vaníček
6. Matouš Kameník
7. Vojtěch Šachl
8. Bruno Belan

KS Toruń
9. Krzysztof Lewandowski
10. Mateusz Affelt
11. Antoni Kawczyński
12. Oskar Rumiński
19. Jakub Breński

Falubaz Zielona Góra
13. Maksym Borowiak
14. Michał Curzytek
15. Kacper Rychliński
16. Dawid Rempała