3. miejsce Ciurzyńskiego w Krośnie!

W poniedziałek (19 czerwca) rozegrano w Krośnie 7. rundę Pucharu Ekstraligi 250cc. W zawodach wystartowało dwóch reprezentantów Włókniarza Częstochowa; Alan Ciurzyński oraz Paweł Caban.

Po 21 rozegranych biegach najlepszy spośród Biało-Zielonych okazał się Ciurzyński, który z dorobkiem 12 punktów uplasował się na 3. miejscu. Z kolei Paweł Caban wywalczył 2 “oczka”, co zapewniło mu 16. miejsce.

Dodajmy, że najskuteczniejszy okazał się w Krośnie Damian Miller (13 punktów, GKM Grudziądz), a drugi był Oskar Kręglicki (12 punktów, Wilki Krosno).

Wyniki 7. rundy Pucharu Ekstraligi 250cc w Krośnie:

1. Damian Miller (GKM Grudziądz) – 13 (3,3,2,2,3)
2. Oskar Kręglicki (Wilki Krosno) – 12 (3,2,2,3,2)
3. Alan Ciurzyński (Włókniarz Częstochowa) – 12 (3,2,3,3,1)
4. Filip Bęczkowski (Stal Gorzów) – 10 (2,3,3,2,0)
5. Paweł Sitek (TŻ Ostrovia Ostrów) – 10 (2,3,3,2)
6. Kacper Mania (Unia Leszno) – 9 (3,3,2,1)
7. Karol Szmyd (Motor Lublin) – 8 (2,d,3,3)
8. Emil Konieczny (Unia Leszno) – 8 (d,3,2,3)
9. Kornel Nowak (TŻ Ostrovia Ostrów) – 7 (1,1,3,2)
10. Arkadiusz Kordek (Wilki Krosno) – 6 (2,d,1,3)
11. Mikołaj Krok (Stal Gorzów) – 6 (2,2,1,1)
12. Filip Gano (Unia Leszno) – 5 (1,1,2,1)
13. Mikołaj Duchiński (KS Toruń) – 4 (1,2,1,0)
14. Denis Andrzejczak (Stal Gorzów) – 3 (3,w,w,-)
15. Szymon Wierzchowski (Motor Lublin) – 3 (0,w,1,2)
16. Paweł Caban (Włókniarz Częstochowa) – 2 (1,0,0,1)
17. Rafał Grzędziński (Sparta Wrocław) – 2 (1,w,1,0)
18. Jakub Panicz (Sparta Wrocław) – 2 (d,1,d,-)
19. Ksawery Słomski (KS Toruń) – 0 (d,0,-,-)
20. Kacper Szarszewski (GKM Grudziądz) – 0 (w,w,w,w)

Bieg po biegu:
1. Mania, Szmyd, Gano,Wierzchowski
2. Andrzejczak, Sitek, Duchiński, Panicz (d)
3. Kręglicki, Kordek, Grzędziński, Szarszewski (w/2min)
4. Miller, Krok, Nowak, Konieczny (d)
5. Ciurzyński, Bęczkowski, Caban, Słomski (d)
6. Konieczny, Andrzejczak (w/su), Wierzchowski (w/2min), Szarszewski (w/2min)
7. Mania, Krok, Panicz, Caban
8. Bęczkowski, Duchiński, Nowak, Kordek (d)
9. Miller, Kręglicki, Gano, Słomski
10. Sitek, Ciurzyński, Szmyd (d), Grzędziński (w/2min)
11. Bęczkowski, Kręglicki, Krok, Andrzejczak (w)
12. Sitek, Miller, Wierzchowski, Caban
13. Nowak, Gano, Grzędziński, Panicz (d)
14. Szmyd, Konieczny, Kordek, Słomski (ns)
15. Ciurzyński, Mania, Duchiński, Szarszewski (w/2min)
16. Kręglicki, Wierzchowski, Caban, Grzędziński
17. Konieczny, Sitek, Panicz (ns), Słomski (ns)
18. Szmyd, Bęczkowski, Mania, Andrzejczak (ns)
19. Ciurzyński, Nowak, Gano, Szarszewski (w/2min)
20. Kordek, Miller, Krok, Duchiński

Finał:
21. Miller, Kręglicki, Ciurzyński, Bęczkowski

Wyniki za SportoweFakty.wp.pl