Trzech zawodników TAURON Włókniarza Częstochowa startowało w Bauhaus-Ligan

W dzisiejszych zmaganiach w szwedzkiej Bauhaus-Ligan udział wzięło trzech zawodników TAURON Włókniarza Częstochowa.Kacper Woryna dla Eskilstuna Smederna wywalczył 5 punktów, natomiast Maksym Drabik przy swoim nazwisku zapisał ich 7+1. Dla Lejonen Gislaved punktował Jakub Miśkowiak, który w pięciu biegach zdobył 3 punkty.
Kumla Indianerna – 49 pkt.
1. Szymon Woźniak – 9 (2,1,3,3,d)
2. Krzysztof Buczkowski – 10+3 (1*,3,3,1*,2*)
3. Max Fricke – 11 (0,3,3,2,3)
4. Rohan Tungate – 5+1 (1,1,1,2*)
5. Jason Doyle – 13+1 (3,2,3,2*,3)
6. Jonatan Grahn – 1 (1,0,0)
7. Gustav Grahn – 0 (0,0,d)

Eskilstuna Smederna – 41 pkt.
1. Robert Lambert – 10+1 (3,2,1,3,1*)
2. Jaimon Lidsey – 6 (0,0,3,1,2)
3. Kacper Woryna – 5 (3,2,d,0,0)
4. Jonas Jeppesen – 4+1 (2*,2,0,0)
5. Maksym Drabik – 7+1 (2,2,1*,1,1)
6. Philip Hellstroem-Baengs – 5+2 (2*,1*,2)
7. Joel Andersson – 4+1 (3,1*,0)

Bieg po biegu:
1. (64,30) Lambert, Woźniak, Buczkowski, Lidsey – 3:3 – (3:3)
2. (65,80) Andersson, Hellstroem-Baengs, Grahn, Grahn – 1:5 – (4:8)
3. (65,40) Woryna, Jeppesen, Tungate, Fricke – 1:5 – (5:13)
4. (65,10) Doyle, Drabik, Andersson, Grahn – 3:3 – (8:16)
5. (65,60) Buczkowski, Jeppesen, Hellstroem-Baengs, Grahn – 3:3 – (11:19)
6. (64,50) Fricke, Lambert, Tungate, Lidsey – 4:2 – (15:21)
7. (64,60) Buczkowski, Woryna, Woźniak, Jeppesen – 4:2 – (19:23)
8. (64,80) Fricke, Drabik, Tungate, Andersson – 4:2 – (23:25)
9. (64,50) Lidsey, Doyle, Lambert, Grahn – 2:4 – (25:29)
10. (65,60) Woźniak, Hellstroem-Baengs, Drabik, Grahn (d) – 3:3 – (28:32)
11. (65,30) Doyle, Tungate, Lidsey, Woryna (d) – 5:1 – (33:33)
12. (64,90) Lambert, Fricke, Buczkowski, Jeppesen – 3:3 – (36:36)
13. (65,60) Woźniak, Doyle, Drabik, Woryna – 5:1 – (41:37)
14. (64,60) Fricke, Lidsey, Lambert, Woźniak (d) – 3:3 – (44:40)
15. (65,40) Doyle, Buczkowski, Drabik, Woryna – 5:1 – (49:41)

Piraterna Motala – 55 pkt.
1. Vaclav Milik – 12 (3,2,2,2,3)
2. Paweł Przedpełski – 5+1 (2*,3,u,0)
3. Piotr Pawlicki – 12+1 (3,2*,3,3,1)
4. Przemysław Pawlicki – 13+2 (2*,3,2*,3,3)
5. Oskar Fajfer – 8+2 (3,2,0,1*,2*)
6. Ludvig Selvin – 1 (0,1,0)
7. Jonathan Ejnermark – 4+1 (3,0,1*)

Lejonen Gislaved – 35 pkt.
1. Oliver Berntzon – 2+1 (1,0,-,1*,0)
2. Jakub Miśkowiak – 3+1 (0,1,1,1*,0)
3. Bartosz Zmarzlik – 14 (1,3,3,2,3,2)
4. Francis Gusts – 4+1 (0,1*,-,2,1)
5. Peter Ljung – 7 (2,1,1,3,0)
6. Casper Henriksson – 3+1 (1*,2,0)
7. Daniel Henderson – 2 (2,t,0)

Bieg po biegu:
1. (59,20) Milik, Przedpełski, Berntzon, Miśkowiak – 5:1 – (5:1)
2. (60,20) Ejnermark, Henderson, Henriksson, Selvin – 3:3 – (8:4)
3. (58,80) Pi. Pawlicki, Prz. Pawlicki, Zmarzlik, Gusts – 5:1 – (13:5)
4. (59,90) Fajfer, Ljung, Selvin, Henderson (t) – 4:2 – (17:7)
5. (58,90) Przedpełski, Henriksson, Gusts, Ejnermark – 3:3 – (20:10)
6. (58,50) Prz. Pawlicki, Pi. Pawlicki, Miśkowiak, Berntzon – 5:1 – (25:11)
7. (59,40) Zmarzlik, Milik, Ljung, Przedpełski (u) – 2:4 – (27:15)
8. (59,00) Pi. Pawlicki, Prz. Pawlicki, Ljung, Henderson – 5:1 – (32:16)
9. (58,90) Zmarzlik, Fajfer, Miśkowiak, Selvin – 2:4 – (34:20)
10. (59,60) Ljung, Milik, Ejnermark, Henriksson – 3:3 – (37:23)
11. (58,50) Prz. Pawlicki, Zmarzlik, Miśkowiak, Fajfer – 3:3 – (40:26)
12. (59,00) Pi. Pawlicki, Gusts, Berntzon, Przedpełski – 3:3 – (43:29)
13. (58,70) Zmarzlik, Milik, Fajfer, Ljung – 3:3 – (46:32)
14. (59,10) Milik, Fajfer, Gusts, Berntzon – 5:1 – (51:33)
15. (58,70) Prz. Pawlicki, Zmarzlik, Pi. Pawlicki, Miśkowiak – 4:2 – (55:35)